73 %
(4 hodnocení)
Ceba Baby bílé s EPS mikroperlami Ceba Baby

Popis

Ceba Baby Náhradní náplň do kojících polštářů 8 litrů

Náhradní náplň slouží k doplnění do kojícího polštáře. Náplň obsahuje 8 litrů polystyrenových mikroperel o průměru 0,5 - 1,5 mm.

Pohodlí u kojícího polštáře hodně závisí na náplni. Je to otázka preference každého člověka. Někteří lidé preferují, když je Cebuška hodně vyplněna, ostatní, když je méně. Chtěli bychom upozornit, že při dlouhodobém používání, může mikroperla ztratit svou pružnost. Z toho důvodu nabízíme možnost doplnit Cebušku náhradními mirkoperlami, aby ona splňovala Vaše očekávání po celou dobu používání. Důležité je, že hnětení Cebušky je souběžné se procesem růstu dítěte, takže i menší objem by neměl být nevýhodou např. při krmení nebo péči o starší dítě. Pokud se však rozhodnete Cebušku doplnit, doporučujeme 8 litrů polystyrenových mikroperel o průměru 0,5 - 1,5 mm.

Přednosti mikroperel:
Sypká, nepružící výplň, zajiš´tuje komfort, stabilní podporu a také předchází bolestem páteře. oproti populárnímu polystyrenu pro průmyslové účely, tento materiál nešelestí, nemá vůni a je stoprocentně bezpečný pro zdraví.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ceba Baby
Barva bílé
Výplň s EPS mikroperlami
Značka Ceba Baby