Popis

Chicco Next 2 Dreams modrý

Kolotoč do postýlky s noční lampičkou, klasickou hudbou a bílým šumem.

Atmosféra při usínání je nezbytná pro klidný a zdravý spánek vašeho miminka. Proto je tak důležité vypracovat večerní rituály a takovou organizaci, která umožní tyto rituály provádět v neuspěchaném tempu. Je důležité, aby večerní rituály postupně uklidňovaly a zklidňovaly všechny smysly miminka. Po koupání a péči by se světlo mělo snížit a změnit se z intenzivního stropního světla na noční lampu. V ideálním případě by toto osvětlení mělo být ještě jemnější. Perfektní bude od dětského projektoru, např. v podobě kolotoče nad dětskou postýlkou.

Kolotoč do postýlky s hračkami Next2Dreams ze série Chicco First Dreams nabízí takové jemné světlo a také řadu uklidňujících zvuků v podobě klasické hudby (Chopin, Schumann, Offenbach), které po zapnutí trvají nepřetržitě na 20 minut nebo bílý šum, který dítě zná z období, kdy žilo v maminčině bříšku. Kolotoč nad postýlkou ​​doprovází dítě při večerním rituálu, uvádí ho do stavu relaxace, klidu a usínání. Navíc je to první kolotoč do postýlky navržený speciálně pro montáž na postýlky Chicco Next2Me, přičemž zůstává univerzální i pro většinu dřevěných dětských postelí.

Čtyři přívěsky točící se v rytmu hudby, vyrobené z měkké látky, bezpečné při kontaktu s miminkem, jsou postavičky známé z jiných hraček ze série First Dreams: obláček, měsíc, hvězda a medvídek.

Hlavní panel kolotoče s usměvavým měsíčkem a malinkou hvězdičkou lze z celé konstrukce sejmout a libovolně namontovat na další dětský nábytek nebo kočárky.

Hračka je jako stvořená pro děti od prvních dnů života, což z ní spolu s charakteristickým obalem dělá výbornou volbu pro první dárek pro miminko.
Zobrazit více

Parametry

Určení pro kluky
Výrobce Chicco
Se světlem ano
Barva modré
Materiál plastové
Motiv medvídci