67 %
(1 hodnocení)
Cígler software Daňová evidence Sklady Mzdy Kniha jízd
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
67 %
(1 hodnocení)
Cígler software Daňová evidence Sklady Mzdy Kniha jízd
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Cígler software Money S3 Business

Účetní program Money S3 nabízí všechny potřebné moduly: podvojné účetnictví i daňovou evidenci, adresář, fakturaci, sklady, objednávky či mzdy. Navíc má i řadu dalších funkcí včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody a dalšími aplikacemi. Vyspělé účetní programy jako je ekonomický software Money S3 snadno rozšíříte užitečnými doplňky a moduly. Účetní software Money S3 nabízí například moduly Kniha jízd a Cestovní náhrady (včetně rekonstrukce jízd). Účetní firmy a profesionálové ocení modul Účetní analýzy pro snadné čištění salda či Účetní centrálu pro přenášení dokladů od klientů.
Základní vlastnosti a funkce účetnictví Money S3
Účetnictví a daňová evidence

Ovládání – při práci s účetním programem jsou klíčové 2 činnosti: zadávání a vyhledávání dat. Money S3 disponuje velmi snadným ovládáním, které vám oba úkony výrazně zrychlí.
Bezpečnost dat – Money S3 umožňuje volitelně zavést všem uživatelům vstup na heslo a následně omezit jejich přístup do libovolné části systému.
Propojení s iDokladem – Money S3 dokáže spolupracovat také s bezplatnou online službou iDoklad.
Import a export dat – často vzniká potřeba datově propojit účetní program Money S3 s jiným softwarovým systémem, například s vaší vlastní aplikací sestavenou na míru. Možností, jak tento požadavek řešit, je hned několik.
Money Dnes – nadstavba účetního programu Money S3, kterou využijí především manažeři společností, kteří potřebují mít okamžitou představu o aktuálním stavu firmy.
Práce v síti – po rozšíření licence je možné používat stejnou agendu Money S3 současně na více počítačích.
Tiskové výstupy – účetní program Money S3 nabízí komfortní možnost tisku plně využívající všech schopností Windows a navíc Editor tiskových sestav je dodáván zcela zdarma s každým kompletem účetního programu Money S3.
Homebanking – poslat příkaz k úhradě přímo z účetnictví nebo třeba spárovat výpisy z banky s příslušnými závazky. To jsou jen některé věci, které nabízí funkce homebanking.
Využití přenosných terminálů – Money S3 umožňuje pro lepší práci i využití externích zařízení.

Volitelné moduly

Podvojné účetnictví – předkontace, saldo, účetní deník a spousta dalších funkcí potřebných pro vedení podvojného účetnictví na jednom místě.
Pokladny EURO – nebojte se EET. Pomůžeme vám ji zvládnout pomocí pokladen EURO a modulu pro jejich napojení na Money S3.
Evidence Tržeb – řešení elektronické evidence tržeb přímo v prostředí Money S3. Stačí jen do modulu nahrát certifikát, zapnout podporu EET a o víc se nemusíte starat.
Daňová evidence (Jednoduché účetnictví) – v Money S3 najdete také vše, co potřebujete pro daňovou evidenci. Od peněžního deníku až po elektronické podání daňového přiznání.
Mzdy a personalistika – mít přehledně a na jednom místě informace o zaměstnancích, zpracování mezd nebo třeba evidenci srážek? V Money S3 to není problém.
Skladové hospodářství a objednávky – využíváte víc skladů? V modulu Skladové hospodářství jich můžete vést, kolik chcete.
Internetové obchody – modul E-shop konektor - jediným tlačítkem odešlete vybrané položky z skladupřímo na e-shop.
Účetní analýzy – modul umožňuje operativní řešení saldokontních zápisů a rozmanitý náhled na ekonomickou agendu.
Skladové analýzy – skladové analýzy – perfektní přehled o vašem zisku, prodejích a nákupech.
Účetní centrála a účetní klient – při práci s Money S3 šetří účetní centrála práci a čas účetních a jejich klientů.
Kniha jízd a cestovní náhrady – pro náročnější uživatele je k dispozici modul Kniha jízd a cestovní náhrady.

Pro přehledné porovnání produktů navštivte tento odkaz.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cígler software
Daňová evidence ano
Sklady ano
Mzdy ano
Kniha jízd ano
Podvojné účetnictví ano
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky