Popis

CLEMENTONI Science&Play Laboratoř na výrobu mýdel a koupelových bomb

Tato vědecká sada CLEMENTONI Dětská laboratoř – Výroba mýdel a koupelových bomb vám umožní experimentovat s vlastní domácí kosmetikou. S touto fantastickou sadou si užijte spoustu zábavy při výrobě skutečných mýdel a voňavých koupelových bomb. Staňte se mistrem mýdlového umění a obdarujte své přátele. Díky ilustrovanému manuálu bude vaše dítě vedeno krok za krokem, takže si může hrát naprosto bezpečně. Sada pomáhá rozvíjet manuální dovednost a kreativitu.
Dětské laboratoře jsou připraveny pro všechny zvídavé děti, které se zábarvnou formou chtějí naučit něco nového. V našem sortimentu naleznete různé druhy dětských laboratoří, stačí si jen vybrat co by Vaše děti mohlo zajímat a bavit.
Clementoni je italská společnost založena v roce 1963. Zaměřuje se především na vzdělávací hry a učí děti zábavnou formou přírodní vědy a technologie. Těm nejmenším pomáhá rozvíjet motoriku a fantazii pomocí interaktivního stolečku, puzzlí nebo kostek. Zábavnou formou naučí děti poznávat první tvary, barvy, číslice a písmena.

materiál: plast
typ / druh zboží: hračky pro děti
výrobce / dovozce: Clementoni
provedení, specifické vlastnosti: sada dětské laboratoře - výroba mýdel a koupelových bomb
charakteristika produktu: obsahuje voňavou směs, formu, špachtli, rozprašovač, pipetu a rukavice
určeno zejména pro: děti od 8 let
záruka: 2 roky
poznámka: obsahuje ilustrovaný manuál s postupem krok za krokem
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Clementoni
Věk od 8 let
Určení pro kluky a holky
Značka Science & Play