100 %
(1 hodnocení)
Cooler Master USB kabelové CZ 6
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
Cooler Master USB kabelové CZ 6
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Cooler Master MS110 MS-110-KKMF1-CZ

Cooler Master MS110, set hybridní klávesnice a optické myši
Minimalistické herní duo Cooler Master MS110 je navržené pro vaše úspěchy. Klávesnice má charakteristické vlastnosti Cooler Master a je vybavena exkluzivními lineárními Mem-chanical přepínači. Herní myš je optimalizovaná pro praváky. Nadchne vás optickým senzorem herní kvality s nastavitelným DPI a a inovativním potahem pro větší odolnost.

Klávesnice tvořena pro vaši hru
Není třeba se bát, že vás klávesnice zklame v zápalu boje. Vhod vám zaručeně přijde 26-key anti-ghosting. Tato technologie zajistí, že každé stisknutí klávesy je detekováno správně, bez ohledu na to, jak rychle je mačkáte. Zámek klávesy Windows vás udrží vždy ve hře a nesmíme zapomenout ani na pohodlné ovládání multimédií. To vše vám poskytne přesně to, co pro svou hru potřebujete.

Exkluzivní spínače
Výrobce klávesnici vybavil specifickými hybridními přepínači, které v sobě kombinují přednosti mechanických a membránových kláves. Tyto přepínače jsou velmi odolné a poskytují větší citlivost než membránové spínače. Výsledkem je membránová klávesnice, která je vyladěna tak, aby vám pomohla vyhrát všechny vaše bitvy.

Robustní myš
Herní myš tohoto setu je navržena tak, aby maximalizovala váš výkon bez bolavého zásahu vaší peněženky. Profesionální herní optický senzor s nastavitelnou citlivostí až 3200 DPI uspokojí potřebu přesnosti. Myš je vyvedena v symetrickém tvaru optimalizovaným pro praváky. Zaručuje tak, že vydržíte celou bitvu. Inovativní povrch pak zajišťuje pohodlný úchop, pohodlí a skvělou odolnost.

Klasický vzhled
Klávesnice i myš jsou vyvedeny v elegantním designu s nadčasovým vhledem, který jim dodává RGB osvětlení. Systém podsvícení je rozdělen do 6 zón (u klávesnice) a 3 zón (u myši) s možností více druhů efektů. RGB podsvícení klávesnice funguje perfektně s Funkcí CoolerMaster FN, která dokáže nastavit barevný režim a světelný efekt přesně jak si budete přát. 3-zónové RGB osvětlení myši má v nabídce osvětlení kolečka, oblast loga zobrazuje aktuální DPI pomocí rozdílných barev a dále si můžete nastavit osvětlení obou stran myši.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cooler Master
Rozhraní USB
Přenos signálu kabelové
Layout tlačítek CZ
Počet tlačítek myši 6
Podporované OS Microsoft Windows 8, Windows RT, Windows 7 a Windows Vista
Scrollovací kolečko ano
Herní set ano
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky