0 %
(0 hodnocení)
Crazy Fly
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Crazy Fly
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

CrazyFly Raptor

Nová nejprodávanější deska má přesně stejný skvělý tvar a celokarbonovou konstrukci jako běžný Raptor LTD, ale Neon má jasné barvy, díky kterým je viditelnější v tmavých vodách.
 
Vlastnosti:

Neonové zářivé barvy
Ultra lehká
Celokarbonová konstrukce
Dvojité konkávní dno elipsy
Mnoho popu s pohodlným flexem
Vynikající kontrola

 
Celokarbonová, ultralehká špičková deska je ideální pro freeride/ freestyle. Deska se vyznačuje dvojitým konkávním tvarem Ellipse uprostřed spodní části pro bezkonkurenční pohodlí a špičkami Double V pro lepší držení. Nejnovější karbon CompFlex 4T5 na spodní straně desky dělá nový LTD Neon ještě pohodlnějším a plynulejším, zejména v roztříštěné vodě. Tato uhlíková vazba poskytuje mnohem větší flexibilitu bez ztráty síly.
 
Nano Glide Skin na spodní straně desky pomáhá desce jít lépe po větru díky svým mikro kanálem. Fólie Nano Glide má lepší kluzné vlastnosti a rychleji generuje rychlost, navíc je odolnější vůči poškrábání. Horní část desky disponuje zcela novým matným potiskem, což poskytuje poutavý prémiový vzhled.
 
Vlastnosti designu:

Celokarbonová konstrukce - ultra lehká, robustní a odolná. Na základě patnácti let zkušeností s výrobou vysoce kvalitních kiteboardů se špičkovým výkonem je dokázáno, že uhlíková vlákna jsou nenahraditelné. Karbonová vlákna jsou ultra lehké a zároveň mimořádně pevné. Tento materiál je velmi dynamický a po namáhání se okamžitě vrátí do původního tvaru, který poskytuje mnoho popu v deskách z uhlíkových vláken.

 

Neonová barva s vysokou viditelností - Viditelná barva v tmavé vodě - Raptor LTD Neon má jasné barvy, aby byl viditelnější v tmavých vodách. Neonové barvy velmi usnadňují hledání desky.

 

CompFlex 4T5 Carbon - Více pružnosti a pohodlí - Díky nejnovější technologii CompFlex 4T5 Carbon na spodní části desky je LTD ještě pohodlnější a plynulejší, zejména v roztříštěné vodě. Tato nová uhlíková vazba poskytuje mnohem větší flexibilitu bez obětování síly. Nová vazba je navíc tenčí a vyžaduje méně epoxidu, což ve srovnání s předchozími modely znamená úsporu hmotnosti 0,1 kg na desku.

 

Špičky Double V - Load 'n' pop - špičky Double V zlepšují přilnavost desky. Tento tvar špiček vytváří mnohem větší přilnavost a vede k lepšímu popu a vyšším skokem.

 

Tvar Elipsa Double Concave - působivý v každém smyslu - Ellipse Double Concave je nejnovější tvar dna vyvinutý speciálně pro desky Raptor LTD. Konkávy vytvářejí tvary jako elipsa, které plynule přecházejí do špiček desek. Tento tvar poskytuje úžasné ovládání, přilnavost a pohon proti větru. Zároveň je deska mnohem pohodlnější a plynulejší při jízdě na chop.

 

CNC opracované dřevěné jádro - jádro je jedním z nejdůležitějších prvků každého kiteboardu. Pro přesně tvarované jádra nejvyšší kvality jsou používány CNC stroje pomocí kterých jsou vyřezány obrysy, vyvrtané otvory a různé 3D tvary.

 

Nano Glide Skin - vyšší rychlost, lepší grip. V roce 2017 byl představen Nano Glide Skin nacházející se na spodní straně desek. Mikro kanály na fólii Nano Glide Skin pomáhají desce lepší jít po větru. Fólie má lepší kluzné vlastnosti a rychleji generuje rychlost, navíc je odolnější vůči poškrábání.

 

Step Cap - ostřejší hrana, lepší jízdní proti větru - Technologie Step Cap umožňuje tenčí kolejnice, které zvyšují schopnost jezdit proti větru.

 

Neviditelné vložky - Neviditelné vložky jsou inovativní vlastností, která vytváří krásný sjednocený povrch spodní části desky. Díky tomu deska nejen vypadá mnohem lépe, ale také nenarušuje ohybový vzor desky. Vložky jsou viditelné pouze shora pro upevnění podložek a řemínků.

 

Uhlíkové žebra - pevnější než ocel. Lisované karbonové žebra jsou mimořádně odolné a velmi lehké.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Crazy Fly
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty