Popis

Curli Postroj pro psy se sponou Air Mesh

Lehký a pohodlný postroj pro malé a středně velké psy.
Vodítko a postroj lze připnout jednou rukou pomocí přezky. Vysoce pevný materiál přezky, který vydrží tahové zatížení až 100 kg. Tato přezka eliminuje "cvakání" kroužků typu D. Výrazně vylepšená ergonomie postroje a optimalizovaný střih díky novému designu a nové velikostní stupnici. Postroj je vyroben z lehkého materiálu Air-Mesh spony pro pohodlné nošení. Velikost postroje lze nastavit pomocí suchého zipu. Postroj je vyroben tak, aby bylo optimálně rozloženo napětí a nedošlo k poranění krku. Polstrovaná přezka zajišťuje, že se srst nezachytí ani nepodráždí.

Vlastnosti:
- prodyšný pohodlný materiál Air-Mesh spony
- snadné nasazování a sundávání postroje
- vylepšená ergonomie postroje
- optimální rozložení napětí a úleva od tlaku díky elastickým švům, které se dokonale přizpůsobí tělu vašeho psa a zajistí mu pohodlné nošení
- anatomicky tvarovaná oblast krku – nedochází k tlaku na citlivou oblast krku psa a síla tlaku vodítka je tak rozložena na celé tělo psa
- reflexní prvky zajišťují viditelnost a bezpečnost ve tmě
- chladicí účinek při ponoření do vody – vzdušný materiál postroje se vyznačuje extrémně vysokou propustností vzduchu, a tak může v horkých letních dnech poskytovat účinnou chladicí funkci. Postroj jednoduše ponořte do studené vody. Pokud jej pak nasadíte na psa, vytvoří příjemný a dlouhotrvající chladivý účinek.
- DogFinder ID – sériové číslo umístěné na postroji lze zaregistrovat online. Tato služba je bezplatná a pomůže vám v případě, že se váš pes ztratí. Systém je jednoduchý a funguje nepřetržitě.
- 3D Comfort fit
- metoda, díky níž se postroj dokonale přizpůsobí anatomii psa a neomezuje jeho pohyb
- vhodné pro psy od 4-7 kg

Materiál:
Postroj: polyester
Suchý zip: nylon
Kovové prvky: slitina zinku
Spona: plastová
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Curli