0 %
(0 hodnocení)
Cybex kombinované 6.8 kg gelová S odpružením
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Cybex kombinované 6.8 kg gelová S odpružením
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Cybex Balios S 2v1 Exclusive Kombinovaný Jen v Detskyhit.cz! Soho Grey rám stříbrný 2022

 

Cybex Balios S 2v1 Kočárek Kombinovaný

Cybex Balios S 2v1 je kočárek určený pro lidi, kteří oceňují pohodlí a praktičnost. Cybex Balios S 2v1 je kombinovaný kočárek, což znamená, že jej můžete přeměnit z praktického sportovního kočárku na pohodlný kočárek s korbou. Všechna kola Balios S jsou odpružena.

 

Kočárek Cybex Balios S 2v1 můžete snadno přeměnit na kompaktní, volně stojící balíček, jeho rozměry pak budou 128 x 60 x 38 cm.

Praktický:

Díky korbě se sportovní kočárek promění v pohodlný kočárek, ve kterém si dítě může zdřímnout. Vše, co musíte udělat, je vyměnit látky na rámu kočárku. 

 

 

Kompaktní:

 

Cybex Balios S 2v1 můžete přeměnit na volně stojící, malý balíček pouze jednou rukou. Takové balení lze uložit kdekoli, ale také při přepravě nepředstavuje žádné problémy.

Čtyři odpružení kola:

 

Cybex Balios S 2v1 chrání spánek dítěte. Díky tlumení všech čtyř kol nebude dítě cítit žádné nárazy způsobené nerovným povrchem.

All-Terrain:

 

Nebojíme se žádného povrchu! All-Terrain nás ujišťuje, že kola jsou nepropíchnutelná, takže se můžeme vydat na procházku mimo městskou oblast, kola do all-terrain budou perfektní pro jízdu po lesních, nerovných cestách.

 

Regulovaná rukojeť:

 

Cybex Balios S 2v1 má funkci nastavení rukojeti, takže si ji můžete přizpůsobit své výšce, není to komplikované, k nastavení rukojeti používáte pouze jednu ruku.

Velká stříška:

 

Stříška v Cybex Balios S 2v1 je mimořádně velká, bylo vynaloženo veškeré úsilí, aby bylo zajištěno, že dítě bude mít velkou ochranu před slunečním zářením, větrem a deštěm. Kromě toho má kabina síťovinu, která funguje jako kukátko a zajišťuje nepřetržitou cirkulaci vzduchu, což je během letních veder nesmírně důležité.

Koš na skladování:

 

Vozík má velkoformátový koš, do kterého můžete vložit své nákupy nebo tašku. Koš má nosnost až pět kilogramů!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cybex
Typ kombinované
Hmotnost 6.8 kg
Typ kol gelová
S odpružením ano
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky