0 %
(0 hodnocení)
Cybex kombinované 11.7 kg gumová s pěnovou výplní Kompatibilní s autosedačkou
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Cybex kombinované 11.7 kg gumová s pěnovou výplní Kompatibilní s autosedačkou
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Cybex Balios S Lux Kombinovaný + Aton B2 i-Size Autosedačka 0-13 kg + Základna One Isofix Sada 4v1 Deep Black 2023

Cybex Balios S Lux - Hluboký kočárek Balios S Lux je novinkou od výrobce Cybex. Další kočárek z multifunkční řady, který nabízí doplnění o kočárek, autosedačku, spací pytel S od Cybex a korbičku S. Pro majitele je velmi praktický, protože většinu činností lze dělat pouze jednou rukou. Je také velmi důležité, aby bylo možné kočárek používat již od prvních dnů života dítěte.

Multifunkční systém Jak jsme psali v úvodu, rám modelu Balios S Lux je univerzální a lze jej kombinovat se sedačkou do kočárku, autosedačkou, korbičkou Cybex S a spacím pytlem S.

Režim jedné ruky Kočárek Balios S Lux je velmi praktický, protože jej lze jednou rukou složit do stojící verze, kterou snadno vložíte do kufru auta.

Poloha vleže Velmi jednoduchý způsob rozložení kočárku do lehu umožňuje funkčnost od prvních okamžiků života miminka. Vše zvládnete jednou rukou.

Tlumiče nárazů Každé kolo má tlumiče, které vám umožní jízdu na jakémkoli, i obtížném povrchu. Čas strávený s Balios S Lux bude proto pro vašeho drobečka velmi příjemným časem. Balios S Lux má režim „all-terrain“, který zaručuje dlouhotrvající kola, která se nepropíchnou bez ohledu na to, kde a na čem cestujeme.

Nastavitelná rukojeť Velmi jednoduchý nastavovací mechanismus s rukojetí, zvláště užitečný, když se potřebujete rychle přizpůsobit výšce rodiče. Můžete to udělat jednou rukou

Velká, skládací sluneční stříška Další faktor, díky kterému je Balios S Lux pro dítě velmi užitečný, zejména v horkých letních dnech, kdy je slunce někdy velmi nebezpečné. Balios S Lux chrání dětskou pokožku před UVA a UVB zářením ze slunečního záření. Díky tomu minimalizuje negativní dopad na dětský organismus.

Velký nákupní košík Nosnost koše Balios S Lux je až 5 kg, takže se bude hodit především rodiči. Nemusíte zaměstnávat ruce nákupními taškami a můžete se věnovat miminku.

Autosedačka Cybex Aton B2 i-Size patří do váhové skupiny 0-13kg. To znamená, že je vhodný pro přepravu dětí od narození do cca 24 měsíců. Norma I-Size však naznačuje, že batole může používat sedačku v rozmezí 45 cm - 87 cm. Jeho charakteristickým znakem je speciální mělká vložka, která zajišťuje velmi pohodlnou polohu vleže a navíc umožňuje přepravovat děti od prvních dnů života (včetně předčasně narozených) bez negativního dopadu na páteř. Děti se v ní budou vždy cítit pohodlně díky širokým možnostem nastavení hlavové opěrky s popruhy nebo redukční vložce pro miminka. Sedačka navíc nabízí UV sluneční stříšku.

Individuální nastavení opěrky hlavy

 

Říct, že každý novorozenec je jiný a roste jiným tempem, je jako nic neříkat. Z tohoto důvodu nelze vytvořit pevný vnitřek nosiče, který bude chránit každé dítě stejně dobře. Opěrka hlavy sedačky Cybex Aton B2 i-Size je nastavitelná v 11 krocích, takže se vždy přizpůsobí uživateli. Správná výška opěrky hlavy je nejlepší ochranou hlavičky, krku a ramen dítěte, tedy nejchoulostivějších částí jeho těla. Správně zvolený rozsah nastavení vám umožňuje plynule měnit nastavení, jak dítě roste, a říká vám, kdy je čas na další sedadlo. Sedačka roste s vaším dítětem až do 24 měsíců věku.

 

Kompletní cestovní systém

 

Cybex Aton B2 i-Size lze namontovat na rámy většiny kočárků. Jedná se o velmi pohodlnou a užitečnou možnost, zejména na dovolené, nákupy nebo krátké výlety. Od této chvíle nemusíte pokaždé balit do kufru prostornou gondolu. Speciální mělká vložka umožňuje dítěti zůstat v nosítku déle, bez negativních dopadů na zdraví.

 

Pokročilé bezpečnostní systémy

 

Sedačka má systém lineární boční ochrany, který lze odklopit ze strany dveří, díky této funkci bude síla bočního nárazu minimalizována. Síla nárazu je rozložena na boční stěnu sedačky, cca 25 % síly pohltí skořepina.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cybex
Typ kombinované
Hmotnost 11.7 kg
Typ kol gumová s pěnovou výplní
Kompatibilní s autosedačkou ano
S ruční brzdou ne
S odpružením ano
Počet dětí pro jedno dítě
Počet kol čtyřkolové
Průměr předních kol 17 cm
Průměr zadních kol 27 cm
Se zatáčecími koly ano
Barva černé
Značka Cybex
S retro vzhledem ne
Modelový rok 2023
V dvojkombinaci ne
V trojkombinaci ano
Nosnost 9 kg
Adaptéry součástí ne
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky