0 %
(0 hodnocení)
Lze připevnit ke kočárku Snímatelný a pratelný potah Cybex 0 - 13 kg ISOFIX
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Lze připevnit ke kočárku Snímatelný a pratelný potah Cybex 0 - 13 kg ISOFIX
Zobrazit další nabídky

Popis

Cybex Cloud T i-Size 2023 Mirage Grey

Dětská autosedačka Cloud T i-Size nabízí maximální flexibilitu a pohodlí pro vaše rostoucí dítě. Při použití v cestovním systému se sklopením ve vozidle a polohou zcela vleže.
Specifikace:

Věkový rozsah: Od narození do přibližně 24 měsíců
Výška dítěte: 45–87 cm
Hmotnost dítěte: Maximálně 13 kg
Schvalovací předpis: UN R129/03
Ergonomické a pohodlné cestování

Dětská autosedačka CYBEX Cloud T i-Size je dokonalým všestranným řešením. Při použití se základnou Base T můžete dětskou autosedačku sklopit pro dokonale pohodlnou jízdu. Mimo vozidlo může být použita s kočárkem jako ucelený cestovní systém, který poskytuje maximální pohodlí díky ergonomické poloze zcela vleže.
Všestranné odvětrávání zajišťuje trvale příjemnou teplotu sezení ve všech ročních obdobích. Otočení o 180° umožňuje natáčet autosedačku směrem ke dveřím vozu pro snadné nastupování a vystupování. Dokonalý společník na každém kroku: Cloud T i-Size.
Kompatibilita produktu:

Base T
Base Z2
Letní potah
Sluneční clona
Síťka proti hmyzu
SensorSafe 4-in-1 Kit Infant
Snogga Mini 2
Zimní fusak Platinum Mini

Instalace autosedačky:

Instalace pomocí základny (možnost 1): Podívejte se na logo i-Size. Pokud je sedadlo vozu opatřeno tímto logem, lze v něm používat všechny dětské autosedačky i-Size a nebude tedy uvedeno na našem seznamu kompatibilních vozů. Pokud váš vůz nemá sedadlo označené logem i-Size, zkontrolujte prosím kompatibilitu vozu. Pokud vůz na seznamu nenajdete, kontaktujte prosím náš tým zákaznické podpory.
Instalace pomocí pásu (možnost 2): Dětskou autosedačku lze používat ve všech vozech s automatickým 3bodovým bezpečnostním pásem.

Ergonomický komfort, ať už cestujete kamkoliv

Inovativní systém naklápění definuje nové standardy pro pohodlí a současně narovnává opěradlo a opěrku nohou pro ergonomickou polohu vleže. Při naklánění hlavy vašeho dítěte je zabráněno jejímu pádu dopředu, aby nedošlo k omezení dýchání. Mimo vozidlo poskytuje ergonomická poloha zcela vleže maximální pohodlí na cestách.

Zlepšená prodyšnost

Vaše dítě si může vychutnat příjemné teploty ve všech ročních obdobích díky všestranné ventilaci vzduchu. Látková verze Plus zahrnuje 3D síťované vložky, které až šestkrát zlepšují prodyšnost – chlad a pohodlí bez ohledu na počasí.

Snadnější usazování a vysazování

Otočte autosedačku Cloud T i-Size směrem ke dveřím vozu, aby nastupování a vystupování bylo bez námahy (vyžaduje Base T). Autosedačku lze snadno nasadit na základnu, takže dřímající děti mohou klidně spát. Můžete také zabezpečit své dítě bez jakéhokoliv namáhání zad.

Snadný přechod z auta na kočárek

Kompatibilita s cestovním systémem vám umožňuje snadno připojit Cloud T i-Size k různým kočárkům a golfovým kočárkům CYBEX (jsou vyžadovány adaptéry). Mimo vozidlo také poskytuje jedinečnou polohu zcela vleže – je téměř stejně rovná, jako dětská postýlka.

O 25 % vyšší ochrana při bočním nárazu

Osvědčený systém lineární ochrany při bočním nárazu (systém L.S.P.) Systém nabízí zvýšenou bezpečnost v případě bočního nárazu. Spolu se skořepinou dětské autosedačky, která tlumí náraz, dokáže systém L.S.P. snížit síly nárazu až o 25 %. Systém L.S.P. se také sklopí, pokud je v autě omezen prostor.

Úplná ochrana před slunečním svitem

Sklápěcí sluneční stříška UPF50+ XXL poskytuje vynikající ochranu před povětrnostními vlivy. Chrání vaše dítě před rušným prostředím jako útulný zámotek. Nové síťovinové okénko nejen zlepšuje proudění vzduchu, ale také usnadňuje kontrolu dítěte (síťovinové okénko není UPF50+).

Roste s vaším dítětem

Výškově nastavitelná opěrka hlavy má 12 poloh, což zaručuje pohodlí a bezpečné uchycení pro vaše rostoucí dítě. Díky integrovanému vodítku pásu je nastavení snadné, bezpečné a trvá jen několik sekund.

Bezpečné cestování s nejmenšími dětmi

Novorozenecká vložka poskytuje téměř vodorovnou polohu pro váš nový přírůstek. Minimalizuje riziko přepadnutí hlavy dopředu během spánku, což by jinak mohlo způsobit dýchací potíže. Vložku lze odstranit, jakmile je vaše dítě vyšší než 60 cm.

Rozměry

Délka: 645 mm
Šířka: 440 mm
Výška: 380 - 600 mm
Hmotnost: 4.5 kg

Co je součástí balení?

Dětská autosedačka Cloud T i-Size
Vložka pro novorozence

Autosedačku Cybex Cloud T a Sirona T doporučujeme v Babyplace.
Zobrazit více

Parametry

Lze připevnit ke kočárku ano
Snímatelný a pratelný potah ano
Výrobce Cybex
Váhová kategorie 0 - 13 kg
ISOFIX ano
Věková kategorie 0-2 lata
Barva šedé
Orientace proti směru jízdy
Zobrazit více parametrů
Zobrazit další nabídky