0 %
(0 hodnocení)
Lze připevnit ke kočárku Snímatelný a pratelný potah Cybex 0 - 13 kg 0 - 2 lata
0 %
(0 hodnocení)
Lze připevnit ke kočárku Snímatelný a pratelný potah Cybex 0 - 13 kg 0 - 2 lata

Popis

CYBEX Cloud T i-Size 2023 sepia black PLUS

 Renomovaná německá společnost založená v roce 2005 Martinem Posem. Jako otec dvou dětí chtěl vyvíjet produkty nejvyšší kvality a poskytovat nejvyšší úroveň bezpečnosti, a proto z hlediska bezpečnosti mají produkty Cybex všechny potřebné certifikáty a řadu nezávislých vysokých hodnocení z bezpečnostních testů  (včetně Stiftung Warentest, ADAC, OAMTC). Cybex čalounění je také podrobeno přísným testům na obsah škodlivých látek. Jsou testovány na pevnost, odolnost vůči nečistotám nebo například stálost barev. Potvrzení nejvyšší kvality a skvělého designu jsou prestižní ceny Red Dot Design Award. Společnost Cybex spojuje německé technologické znalosti a spolehlivost s moderním designem a komfortem.
 
Autosedačka CLOUD T i-SIZE je určena pro děti od 45 - 87 cm, od narození až do cca 18 měsíců
Cybex Cloud T i-Size je nejnovější autosedačka z řady Platinum. Renomovaná řada "vajíček" Cloud již léta zaručuje kombinaci nejvyšší úrovně bezpečnosti dětí s komfortem používání. Nejinak je v případě premiérového modelu T - inovace a funkčnost dokonale ladí se stylovým designem a pohodlím malého pasažéra i jeho rodiče.
Autosedačka Cybex Cloud T i-Size je určena pro nejmenší pasažéry - ty s výškou od 45 do 87 cm. Takové rozpětí růstu batolete naznačuje možnost jízdy v dětské sedačce od prvních dnů života až do přibližně 18 měsíců (max.13kg). Plně odpovídá evropskému standardu pro přepravu dětí v automobilech - standardu i-Size.
Cybex Cloud T i-size nabízí revoluční funkci pro autosedačky, funkci rozkládání sedačky na základně do polohy pololehu při jízdě. Doposud byla tato funkce dostupná pouze pro použití mimo auto - se sedačkou namontovanou na rámu kočárku. 
Maximální bezpečností zajišťuje mimo jiné integrovaný systém boční ochrany LSP. Sedačka je vybavena vnitřními 5-ti bodovými bezpečnostními pásy, jejichž výška se mění spolu s výškovým nastavením opěrky hlavy. 
Sedačka Cloud T i-Size je součástí nejnovější modulární řady T-Line. Je to řada, která má modulární základnu s funkcí rotace. To vám umožní vytvořit systém, který roste s vaším dítětem. Na stejnou základnu můžete namontovat i autosedačku Cybex Sirona T i-size. Základna se prodává samostatně. Sedačku lze také tradičně instalovat do automobilu pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu vozidla.
 
Rozkládací stříška
Prostorná stříška má zabudovaný filtr UPF50 +, která ještě lépe ochrání vaše batole před škodlivými slunečními paprsky. Díky své velikosti dokonale ochrání dítě před poryvy větru nebo jemným mrholením.
Systém lineární ochrany L.S.P.
Systém ochrany proti bočním nárazům (L.S.P.) absorbuje síly působící na hlavu a ramena dítěte při srážce. Současně je absorbována kinetická energie těla, která je následkem nárazu, a hlavička dítěte zůstává v bezpečné poloze. Integrované protektory (jeden pro každou stranu) vyklopené na straně u dveří vozidla, snižují sílu bočního nárazu. Tuto technologii výrobce použil i u dalších modelů svých autosedaček, což umožnilo dosáhnout dobrých a velmi dobrých výsledků v testech ADAC. Ochrana LSP snižuje počáteční nárazové síly až o 25%.
 
Inovativní ventilace
Autosedačka Cloud T i-Size má extrémně účinný ventilační systém. I při delších trasách v teplých měsících roku si ventilační panely skvěle poradí s naakumulovaným teplem, což výrazně zvýší cestovní komfort malého pasažéra. Látková verze Plus zahrnuje 3D síťované vložky, které zlepšují prodyšnost až šestkrát. Pro ochranu miminka před nadměrným slunečním zářením německý výrobce poskytl rodičům možnost nastavení sluneční stříšky. 
 
Ergonomická poloha zcela vleže
Sedačka Cloud T i-Size má funkci, která miminku ještě více zpříjemní cestu autem - na základně Base T i-Size můžeme opěrku sedačky Cloud T rozložit do polohy pololehu. Mimo vozidlo se sedačka rozloží do polohy úplného lehu. Vnitřní sklon lze nastavit pouze jednou rukou bez nutnoti vyndavat dítě z autosedačky. Díky změně nastavení získáváme prodlouženou podporu pro nohy dítěte a plochý úhel náklonu, který umožňuje dítěti pohodlně ležet. Díky této funkci sedačka může nahradit korbičku.
 
Rotační systém
Použití inovativního rotačního systému T i-Size Base umožňuje otočení sedadla Cybex T i-Size směrem ke dveřím, což usnadňuje ukládání a vyndavání dítěte z autosedačky bez přílišného namáhání zad rodiče. 
 
Integrované nastavení výšky opěrky hlavy
Nastavení výšky opěrky hlavy je integrováno s pásy. Délka pásků se mění automaticky při změně polohy opěrky hlavy. Tím zabrání problémům s montáží a nesprávným upevněním. Dokonale se přizpůsobuje výšce dítěte a je skvělou ochranou a navíc umožňuje extrémně dlouhé používání. Opěrka hlavy je nastavitelná až v 12 polohách. Bezpečnostní výbavu dále doplňují extra široké Y-pásy s měkkým polstrováním.
 
Redukční vložka
Ve spolupráci s německými lékaři a porodními asistentkami bylo provedeno mnoho testů k získání ideální polohy pro kojence. Nové řešení poskytuje nejplošší možnou polohu v ležení, která zabraňuje naklonění hlavy dopředu a snižuje riziko udušení dítěte. Vložka by měla být odstraněna, pokud je dítě vyšší než 60 cm.
 
Kompatibilní se základnou T
Cybex Cloud T i-Size je kompatibilní s základnou T stejné značky. Základna je vybavena konektory ISOFIX, pomocí kterých ji můžeme rychle a pohodlně namontovat do vozidla a stabilizovat opěrnou nohu. Indikátory na základně vás budou informovat o správnosti připojení. Díky tomu je instalace sedačky opravdu jednoduchá a její poloha je téměř neporušená. Autosedačku Cybex Cloud T i-size lze nainstalovat i na základnu Cybex Base Z2
 
Cestovní systém
Sedačku můžete připevnit k rámu kočárků, což vám výrazně usnadní pohyb po městě. Stačí jeden rychlý pohyb, abyste přepnuli sedačku ze základny na rám kočárku. Nezapomeňte však, že nahrazení korby autosedačkou není pro novorozence vždy výhodné a mělo by se provádět hlavně na kratší procházky. Adaptéry se prodávají samostatně.
 
Vlastnosti :
součást modulárního systému T-Line
otočný mechanismus pro snazší obsluhu
ergonomická pozice zcela vleže
L.S.P. systém
12 poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy
odnímatelná novorozenecká vložka
integrovaná XXL sklápěcí sluneční stříška
možnost použití v rámci tzv. cestovního systému
energii absorbující materiály
 
Technické parametry:
váha: 4,5 kg
ECE R129/03
 
Příslušenství k dokoupení:
Letní potah
Základna Base T
Fusak
Moskytiéra
Pláštěnka
Naváděcí plasty ISOFIX
 
 
 
Zobrazit více

Parametry

Lze připevnit ke kočárku ano
Snímatelný a pratelný potah ano
Výrobce Cybex
Váhová kategorie 0 - 13 kg
Věková kategorie 0 - 2 lata
Barva černé
Orientace proti směru jízdy