0 %
(0 hodnocení)
Cybex sportovní 7.5 kg gelová S možností připevnit autosedačku
0 %
(0 hodnocení)
Cybex sportovní 7.5 kg gelová S možností připevnit autosedačku

Popis

Cybex Eezy S+2 2023 Lava Grey

Eezy S+2

Kočárek Eezy S+2 vám umožňuje vydat se vstříc rodinnému cestování bez zaváhání. Jako součást 3 v 1 cestovního systému je podvozek Eezy S+2 kompatibilní se sportovním sezením, korbičkou Cot S, dětskou autosedačkou, díky čemuž vás kočárek bude stylově doprovázet od auta až do ulic ve městě. Funkce polohování jednou rukou a nastavitelná opěrka nohou vám umožňují nastavit kočárek do polohy zcela vleže již od prvního dne a velká kola s odpružením si poradí i s terénem jako jsou polní cesty nebo hrbolaté chodníky.

 3 v 1 cestovní systém

Jeden podvozek, tři možnosti cestování. Kromě standardního sportovního sezení je podvozek Eezy S+ 2 kompatibilní také s našimi vítěznými dětskými autosedačkami a korbičkou Cot S.

Polohování jednou rukou do pozice zcela vleže

Funkce polohování jednou rukou a nastavitelná opěrka nohou vám umožňují nastavit kočárek do polohy zcela vleže již od prvního dne.

Velká odpružená kola

Cestujte s lehkostí a ve výjimečném pohodlí po nejrůznějším povrchu. Velká odpružená kola s možností aretace vpředu vám zaručují nadstandardní mobilitu a postarají se o nerušený spánek vašeho dítěte.

 

Integrované přední madlo a opěrka nohou

Integrovaná opěrka nohou podporuje pohodlné a ergonomické sezení a ležení v kočárku a lze ji nastavit pouze jednou rukou.

 

XXL sluneční stříška

Chraňte vaše dítě před okolními vlivy s XXL sluneční stříškou z UPF50+ ochranné látky.

Snadné a intuitivní skládání do samostatně stojící pozice

Kočárek Eezy S+ 2 lze jednou rukou snadno složit do samostatně stojící pozice - praktické pro odkládání a ukládání kočárku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cybex
Typ sportovní
Hmotnost 7.5 kg
Typ kol gelová
S možností připevnit autosedačku ano
S odpružením ano
Počet kol čtyřkolové
Barva šedé
Značka Cybex
Modelový rok 2023
Nosnost 22 kg
Zobrazit více parametrů