0 %
(0 hodnocení)
Cybex kombinované 11.6 kg gumová Kompatibilní s autosedačkou
0 %
(0 hodnocení)
Cybex kombinované 11.6 kg gumová Kompatibilní s autosedačkou

Popis

Cybex Eos Lux Taupe Sky Blue 2023

CYBEX kombinovaný kočárek EOS Lux Sky Blue rám Taupe
Seznamte se s kočárkem 2 v 1, který je stvořen pro každodenní zážitky s vaším novým členem rodiny. EOS Lux je vybaven řadou praktických funkcí, které vám usnadní rodičovství a pomohou užívat si každý okamžik naplno. EOS Lux se postupně přizpůsobuje růstu malého pasažéra. Tento kočárek 2 v 1 lze používat hned od narození v režimu korbičky, který zajistí pohodlí a útulné bezpečí pro vaše miminko. Jakmile dítě začne sedět, korbička se jednoduchou výměnou potahů na pevné konstrukci přemění ve sportovní sezení. Vychytávkou je i praktický cestovní systém, který díky kompatibilitě s novorozeneckými autosedačkami zaručuje plynulý přechod z auta na procházku. A pokud venku narazíte na náročný terén, velká terénní kola a měkké přední odpružení si poradí s nerovnostmi, překážkami i dlažebními kostkami.
 

Vlastnosti: - od narození do přibližně 4 let - sportovní sezení se díky výměně potahů na pevné konstrukci připevní během chvilky - nosnost 22 kg

2v1 korbička i pohodlné sezení:
Vše co potřebujete po dobu prvních 4 let. Hned od narození může miminko pohodlně ležet v režimu korbičky a jakmile povyroste, jednoduše výměnou potahu přejdete na sportovní sezení.

Praktický cestovní systém:
Jeden podvozek, tři způsoby transportu. Kromě režimu korbičky a sportovního sezení lze na podvozek připevnit také oceněné novorozenecké autosedačky CYBEX. Své miminko tak můžete vzít z auta rovnou na procházku, aniž byste ho museli budit.
 

Praktická terénní kola:
Kola odolná proti propíchnutí zaručují stabilní a plynulou jízdu. Užijte si procházku v jakémkoliv terénu, ať už brázdíte dlážděné ulice nebo vyrážíte za zážitky do přírody.

Odpružení předních kol:
Odpružení předních kol minimalizuje nerovnosti a otřesy a zaručuje plynulou jízdu. Písek, tráva nebo pěšinky pokryté štěrkem – kočárek EOS s přehledem zvládne každé terénní dobrodružství.

Otočná sportovní nástavba:
Otočte si dítě čelem k sobě pro společné sdílení zážitků, nebo čelem vpřed, aby mohlo lépe prozkoumávat okolní svět. A pokud si to malý pasažér rozmyslí, nástavbu lze v mžiku otočit zpět.

Polohování jednou rukou:
Když si unavený cestovatel potřebuje odpočinout, zádovou opěrku můžete snadno polohovat jednou rukou. Lze ji také zcela sklopit pro ergonomické pohodlí vleže.

XXL sluneční stříška se síťovinou:
Chraňte své dítě před sluncem a nepříznivým počasím díky XXL sluneční stříšce s UPF50+. Okénko ze síťoviny navíc zajišťuje ideální ventilaci.

 

Rozměry rozloženého kočárku:
- délka: 850 - 950 mm - šířka 610 mm - výška: 1160 mm - hmotnost: 11,6 kg

Rozměry složeného kočárku:
- délka: 400 mm - šířka 510 mm - výška: 920 mm - hmotnost: 11,6 kg

 
 

Součástí balení:
- rám EOS lux, včetně kol - korbička přenastavitelná na sedačku - nákupní košík - madlo - sluneční štříška - uživatelská příručka

 
 

Dárek od nás:
Při koupi tohoto kočárku na našem e‑shopu dostanete jednu ze samolepek "Dítě v autě" zcela zdarma!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cybex
Typ kombinované
Hmotnost 11.6 kg
Typ kol gumová
Kompatibilní s autosedačkou ano
S ruční brzdou ne
S odpružením ano
Počet dětí pro jedno dítě
Počet kol čtyřkolové
Průměr předních kol 20 cm
Průměr zadních kol 28 cm
Se zatáčecími koly ano
Barva modré
Značka Cybex
S retro vzhledem ne
Modelový rok 2023
V dvojkombinaci ano
V trojkombinaci ne
Nosnost 22 kg
Adaptéry součástí ne
Zobrazit více parametrů