0 %
(0 hodnocení)
Cybex 0 - 18 kg ISOFIX Polohování 0 až 4 roky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Cybex 0 - 18 kg ISOFIX Polohování 0 až 4 roky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Cybex Sirona S i-Size 2021 Soho Grey

 Renomovaná německá společnost založená v roce 2005 Martinem Posem. Jako otec dvou dětí chtěl vyvíjet produkty nejvyšší kvality a poskytovat nejvyšší úroveň bezpečnosti, a proto z hlediska bezpečnosti mají produkty Cybex všechny potřebné certifikáty a řadu nezávislých vysokých hodnocení z bezpečnostních testů  (včetně Stiftung Warentest, ADAC, OAMTC). Cybex čalounění je také podrobeno přísným testům na obsah škodlivých látek. Jsou testovány na pevnost, odolnost vůči nečistotám nebo například stálost barev. Potvrzení nejvyšší kvality a skvělého designu jsou prestižní ceny Red Dot Design Award. Společnost Cybex spojuje německé technologické znalosti a spolehlivost s moderním designem a komfortem.
 
Autosedačka CYBEX SIRONA S i-size je určena pro děti od 0 do 18 kg (45-105 cm).
Autoedačka Cybex Sirona S i-Size je sedačka navržená s ohledem na bezpečnost v kombinaci s moderním designem a pohodlím používání pro děti i rodiče. Sedačka je vybavena mechanismem otáčení o 360 stupňů a magnetickými sponami, což usnadňuje vkládání a vyjímání dítěte. Sedačka je přizpůsobena pro přepravu dětí proti směru jízdy od narození až do výšky 105 cm. Od 16 měsíců a výšky 76 cm lze sedadlo použít také ve směru jízdy. Díky otočnému mechanismu je změna směru jízdy jednoduchá a rychlá. Technologie Energy Reduction (ER-TECH) chrání krk v případě čelního nárazu.
Sedačka Sirona S i-Size je vybavena systémem boční ochrany LSP, který snižuje sílu nárazu a zvyšuje úroveň bezpečnosti při bočním nárazu bez ohledu na směr, kterým je dítě přepravováno. Sedadlo je upevněno pomocí systému ISOFIX, který umožňuje správnou a rychlou instalaci do automobilu. Další výhodou sedadla je mechanismus nastavení sklonu jednou rukou. 12stupňové výškové nastavení opěrky hlavy umožňuje dokonalé přizpůsobení sedadla potřebám spolujezdce.
Sedačka splňuje nové evropské požadavky a předpisy pro autosedačky ECE R-129. 
 
Funkce otáčení
Speciální mechanismus sedačky umožňuje otáčení o 360 stupňů - díky tomu vložení a vyjmutí dítěte ze sedačky nezatěžuje páteř rodiče.

Ve směru jízdy a nebo proti směru
Cestování proti směru jízdy od narození do věku přibližně 4 let významně snižuje závažnost zranění v případě čelního nárazu. Sirona S i-Size umožňuje přepravu dítěte proti směru jízdy od narození až do výšky 105 cm (přibližně 4 roky). Sirona S i-Size umožňuje snadnou a rychlou instalaci sedadla v případě změny polohy sedadla. V závislosti na postavě mohou mít starší děti, sedící v proti směru jízdy nedostatek prostoru na nohy. V takovém případě lze v autosedačce Cybex Sirona S i-Size přepravovat dítě ve směru jízdy ode dne, kdy začne 16 měsíců a bude alespoň 76 cm vysoké.
 
Integrovaný systém L.S.P.
Systém zvyšuje ochranu při bočních nárazech - integrovaný systém boční ochrany (L.S.P. System). Integrované protektory vyklopené na straně u dveří vozidla, snižují sílu nárazu v případě bočního nárazu ve velmi rané fázi nárazu. Bez ohledu na to, zda je dítě v dětské sedačce Sirona S i-Size přepravováno ve směru a nebo proti směru jízdy, L.S.P. snižuje sílu, která vzniká při bočním nárazu.
 
Nastavení výšky opěrky hlavy
12poziční výškové nastavení opěrky hlavy s integrovaným vedením pásů umožňuje dokonalé nastavení sedadla podle výšky dítěte. Délka bezpečnostních pásů se automaticky mění podle výšky opěrky hlavy. Díky tomu se vyhneme chybám při upevňování dítěte v sedačce.
 
Nastavení sklonu
Jednou rukou můžeme pohodlně a snadno nastavit úhel sedadla podle preferencí našeho dítěte. Proti směru jízdy 5 pozic. Po směru jízdy 3 pozice.

Vložka pro novorozence
Sedačka je vybavena speciální vložkou pro novorozence - jejím účelem je zajistit, aby dítě cestovalo v bezpečné a ergonomické poloze. Díky použitým materiálům si můžete být jisti, že si vaše batole bude moci užít pohodlnou cestu.
 
Systém ER-TECH
Autoedačka je vybavena systémem ER-Tech (Energy Reduction Technology). Systém je navržen tak, aby snižoval síly působící na krk dítěte v případě čelního nárazu při přepravě dítěte ve směru jízdy. Snižuje síly působící na hlavu a krk dítěte přibližně o 20%. Systém plně vyvinutý společností GB (Cybex). Funguje pouze tehdy, kdy autosedačka je v poloze po směru jízdy. Při nárazu opěrka hlavy sklouzne dolů a zablokuje se, čímž sníží zpětný pohyb krku.
Energii absorbující skořepina
Skořepina sedačky Sirona S i-Size je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které absorbují energii generovanou při nehodě. Celá autosedačka Sirona S i-Size chrání dítě a zajišťuje pohodlné cestovní podmínky.
 
 
Systém Isofix
Usnadňuje montáž sedadla, umožňuje eliminovat chyby při montáži a ovlivňuje stabilitu. Díky tomu je instalace sedadla ve vozidle jednoduchá, rychlá a pohodlná.
 
Vlastnosti :
Výškově nastavitelná opěrka hlavy - 12 pozic pro přizpůsobení dle velikosti vašeho dítěte.
Polohování jednou rukou - snadné nastavení do ideální pozice (proti směru jízdy: 5 pozic; po směru jízdy: 3 pozice).
Energii absorbující skořepina - absorbuje síly nárazu a chrání dítě v autosedačce.
Držák pásů - usnadňuje vyndavání dítěte z autosedačky.
360° otáčení s pozicí pro snadné nastupování
Pozice proti směru jízdy až do 105 cm, cca 4 roky
Driving Direction Control (DDC)
Energy Reduction Technology (ER-Tech) v pozici po směru jízdy (od 16 měsíců a 76 cm)
Integrovaný L.S.P. Systém
Výškově nastavitelná opěrka hlavy
Novorozenecká vložka součástí balení
Látkové potahy lze prát v pračce při 30°C
Příslušenství k dokoupení:
Naváděcí plasty ISOFIX
Letní potah
Držák nápojů
SensorSafe Kit
Technické parametry:
délka: 700 mm
šířka: 430 mm
výška: 635 mm
váha: 15 kg
ECE R-129
  
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cybex
Váhová kategorie 0 - 18 kg
ISOFIX ano
Polohování ano
Věková kategorie 0 až 4 roky
Podsedáky ne
Barva šedé
Odpovídá normě ECE R129
Orientace univerzální
Ochrana proti bočnímu nárazu ano
Otočná o 360° ano
Zabezpečení dítěte pětibodový pás
Nastavitelná výška opěrky hlavy ano
Snímatelný a pratelný potah ano
Hmotnost sedačky 15 kg
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky