Popis
Motul Gear Competition 75W-140 1 l
Motul GEAR COMPETITION 75W-140100% syntetické mazivo pro extrémní tlaky pro účinnou ochranu proti opotřebení, lepší odolnost při vysokých teplotách a delší životnost. Všechny hypoidní diferenciály se systémem omezeného skluzu, převodovka s integrovaným diferenciálem s omezeným prokluzem, mechanická převodovka, synchronizované nebo nesynchronizované převodovky, převodovky pracující pod nárazy, velkým zatížením a nízkými otáčkami nebo mírnými zatíženími a vysokými otáčkami. Speciálně navržen pro převodovky závodních vozidel: rychlostní silnice, rally, nájezd... Zahrnutý modifikátor tření zabrání hlučnosti nebo protažení diferenciálu s omezeným skluzem.
Zahrnutý modifikátor tření zabrání hlučnosti nebo protažení diferenciálu s omezeným skluzem. Vhodný pro jakýkoli typ těsnění a žlutý materiál používaný v provedení převodovky. Antikorozní, protipěnové.
Ztráta ve střihu 0%: Neznesitelný olejový film v extrémních podmínkách.
Zůstává ve 140 stupních po smykové zkoušce KRL 20 hodin, jak to vyžaduje standard SAE J306, aktualizace z července 1998
Velmi vysoký mazací výkon, který snižuje tření a opotřebení.
Třída 140 při vysoké teplotě, aby poskytla vynikající odolnost olejového filmu při vysoké teplotě a/nebo aby snížila hluk přenosu.
Kapalina při nízké teplotě, která umožňuje snazší řazení rychlostí, když je převodovka studená. Pro řazení rychlostních stupňů je třeba vynaložit méně síly na řadící páku.
DOPORUČENÍ
Výměna oleje: Podle požadavků výrobců a upravte dle vlastního použití.
Parametry
| Výrobce | Motul |
| Viskozita | 75W-140 |
| Objem | 1 l |
| Složení | syntetické |