Dark Project One KD87A Skeleton DPO-KD-87A-100300-GMT

0 %
(0 hodnocení)
Dark Project Herní drátové G3ms Sapphire Mechanical 200 cm

Dark Project One KD87A Skeleton DPO-KD-87A-100300-GMT

0 %
(0 hodnocení)
Dark Project Herní drátové G3ms Sapphire Mechanical 200 cm

Popis

Dark Project One KD87A Skeleton DPO-KD-87A-100300-GMT

Dark Project One KD87A Skeleton Violet/White UA

Dopřejte si pořádný luxus s klávesnicemi Dark Project. Vysoce kvalitní materiály, lubrikace každého switche za účelem nejplynulejšího stisku, kvalitní RGB dioda pod každým switchem, 1ms odezva a vnitřní těsnění pro minimální vnitřní ozvěnu a tím kvalitnější zvuk – To vše, a více vám nabídne klávesnice Dark Project KD87A.

 

Lubrikované stabilizátory

Nejhlasitější a nejotravnější zvuky, které může klávesnice vydávat, jsou z velkých kláves, jako je mezerník a enter. Pro lepší stisk velkých kláves se používají obrovské stabilizátory kláves.

Hlavní vrstvy zvukové izolace klávesnice KD87A jsou pryžové tlumiče v mezerě mezi tělem a deskou PCB (kde jsou připevněny samotné spínače). První vrstva tlumí rezonanční zvuky uvnitř těla, druhá vrstva tlumí zvuk úderů kláves při stisku a pryžový tlumič pod mezerníkem snižuje vibrace způsobené úderem do klávesy.

Klávesnice Dark Project používá stabilizátory s vylepšeným mechanickým designem, aby eliminovaly „chrastící“ zvuky, které jsou charakteristické pro levnější mechanické klávesnice a proto byly navíc při výrobě ručně mazány. Výsledkem je klávesnice s jemným, plynulým pohybem kláves, který nedráždí uši.

Switch G3ms Sapphire Mechanical

Switche G3ms jsou první switche navržené týmem inženýrů Dark Project. Vylepšená konstrukce má menší spojovací plochu mezi dříkem (pohyblivou částí) a krytem, čímž se zmenšila třecí plocha. Safírové switche G3ms jsou během výrobního procesu mazány, aby byla zajištěna maximální hladkost a omezení jakýchkoli nepříjemných zvuků.

Tlak: 50g

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dark Project
Herní ano
Typ rozhraní drátové
Typ spínače G3ms Sapphire Mechanical
Délka kabelu 200 cm