Dark Project One KD87A Skeleton Violet/White 8471 60 60

0 %
(0 hodnocení)
Dark Project mezinárodní (anglická) Herní drátové G3ms Sapphire Mechanical

Dark Project One KD87A Skeleton Violet/White 8471 60 60

0 %
(0 hodnocení)
Dark Project mezinárodní (anglická) Herní drátové G3ms Sapphire Mechanical

Popis

Dark Project One KD87A Skeleton Violet/White 8471 60 60

Dark Project One KD87A Skeleton Violet/White

Herní klávesnice Dark Project One KD87A v provedení TKL je vybavena mechanickými spínači G3MS Sapphire, klávesami Double-Shot ABS a přizpůsobitelným RGB podsvícením, které dělá z klávesnice jedinečný herní prvek vašeho stolu. O rychlou odezvu se postarají továrně mazané stabilizátory a spínače.

Výhody G3MS Sapphire

Mechanické spínače G3ms přichází s menší spojovací plochou mezi dříkem a krytem. Zmenšení třecí plochy se promítlo do rychlosti a odezvy klávesnice Dark Project One KD87A. Ručně mazané switche zajistí plynulý a hladký pohyb. Díky lubrikovanému ošetření přímo ve výrobě a celkové zvukové izolaci klávesnice je každý stisk klávesy výrazně tišší. Spínače disponují ovládací silou 50 g, 2mm zdvihem a životností 50 milionů úhozů.

Efektní podsvícení RGB

Díky RGB módu máte k dispozici 16,7 milionu barev, které pozvednou design klávesnice na novou úroveň. Každá klávesa ukrývá samostatnou diodu pro rovnoměrné osvícení, živé barvy a patřičnou intenzitu. Individuální nastavení barevných variací lze provádět skrze klávesové zkratky či software Dark Project.

Zpracování Double Shot

Technologie výroby jednotlivých kláves dvojitým vstřikováním představuje vyšší odolnost a životnost kláves. Krytky jsou vyrobeny z oblíbeného průhledného materiálu ABS, který je pokryt černou vrstvou. Symboly jsou následně vypáleny laserem do horní pohledové strany kláves. Toto řešení vytváří společně s podsvícením RGB inovativní a moderní vzhled klávesnice.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dark Project
Lokalizace mezinárodní (anglická)
Herní ano
Typ rozhraní drátové
Typ spínače G3ms Sapphire Mechanical
Délka kabelu 200 cm