97 %
(8 hodnocení)
Dell USB bezdrátové CZ 3
Zobrazit další nabídky
97 %
(8 hodnocení)
Dell USB bezdrátové CZ 3
Zobrazit další nabídky

Popis

Dell KM5221W 580-AJRI

Set moderní bezdrátové klávesnice a optické myš poskytuje skvělé parametry. Oceníte rychlé a přesné reakce v kombinaci se solidním uživatelským komfortem. Klávesnice dokáže nabídnout tichý provoz a maximální spolehlivost, zatímco ergonomická myš umožní rychlý a přesný pohyb po stránkách a v systému.

- Kvalitní zpracování.

- Bezdrátové provedení.

- Skvělá ergonomie.

- Přesné reakce.

- Dobrá citlivost.

Nekonečná mobilita

Zapomeňte na složité propojování se zařízením pomocí kabelů. Celý set Dell KM5221W je vybaven bezdrátovou technologií fungující na frekvenci 2,4 GHz. Jednoduše tak připojíte USB přijímač k počítači a můžete celý set používat. Flexibilitu užívání podpoří napájení pomocí AAA + AA baterií, které vydrží dodávat myši i klávesnici energii neuvěřitelných 36 měsíců. Navíc je klávesnice i myš vybavena indikátorem stavu baterie, který vás včas upozorní na nutnou výměnu.

Citlivá a plynulá

Ergonomicky tvarovaná bezdrátová myš s moderním designem nabízí rychlou odezvu a tichý provoz. Disponuje bezdrátovou technologií 2,4 GHz pro stabilní a rychlý přenos. Dvě tlačítka v kombinaci s programovatelným rolovacím kolečkem, zajistí komfortní a přesné ovládání myši.

 

Pro pohodlné psaní

Mechanická bezdrátová klávesnice s velmi tichým chodem vás nebude vyrušovat v žádné situaci. Nabízí plnohodnotnou numerickou část a 12 programovatelných kláves, díky kterým si usnadníte práci a zvýšíte svou efektivitu. Odolné zpracování a příjemné rozměry jen podtrhují mobilitu a flexibilitu užívání klávesnice. O pohodlí při práci se stará ergonomický design klávesnice a integrované nožky, které vám umožní přizpůsobit si její sklon.

Klíčové vlastnosti

Bezdrátový set klávesnice a myši Dell KM5221W pro rychlou a spolehlivou práci v kanceláři, nebo v domácnosti. Klávesnice poskytuje pohodlí, tichý provoz a přesnou reakci kláves. Bezdrátové připojenína frekvenci 2,4 GHz, 12 programovatelných kláves. Napájení pomocí dvou AAA baterií. Optická myš se třemi tlačítky a mechanickým kolečkem s možností programování, výborná ergonomie. Rozlišení myši 1600 dpi, napájení 1x AA baterie. Rozměry klávesnice činí 433 x 123 x 34 mm, hmotnost 400 g. Rozměry myši činí 115,32 x 61,96 x 38,8 mm, hmotnost 65 g.

  

Ryze americká společnost Dell patří mezi největší výrobce notebooků, počítačů, monitorů a počítačových komponent, na světě. Doménou značky Dell je především kvalita a vysoká míra zabezpečení za dostupnou cenu. Díky tomu je známá po celém světě a její produkty jsou využívány jak koncovými spotřebiteli , tak i firmami a vládními organizacemi. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost.

Nabídka Dellu je skutečně velmi rozmanitá a najdete v ní nejen osobní počítače, servery, datová média, switche ale i klávesnice, myši a další.. Historie značky Dell se začala psát v roce 1984 a dnes patří mezi giganty s miliony uživatelů a zákazníků po celém světě.

Poznámka:
Chyba v popisu vyhrazena. Produktové a jiné obrázky použité u tohoto produktu mají pouze informativní charakter.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dell
Rozhraní USB
Přenos signálu bezdrátové
Layout tlačítek CZ
Počet tlačítek myši 3
Podporované OS Windows / Mac OS / Linux
Scrollovací kolečko ano
Herní set ne
Zobrazit více parametrů
Zobrazit další nabídky