Popis

DeLonghi Eletta Explore ECAM 450.86.T

De'Longhi Eletta Explore ECAM450.86.T připraví horké, ledové i Cold Brew nápoje

Automatický kávovar De'Longhi nabízí více než 50 ledových, horkých i Cold Brew nápojů. S funkcí "S sebou" si můžete připravit svůj oblíbený nápoj do termohrnku a vyrazit do práce nebo za svými pochůzkami. Kávovar De'Longhi Eletta Explore disponuje 2 karafami na pěnění mléka pro teplou nebo studenou mléčnou pěnu. Systém LatterCrema se postará o perfektní výsledky napěnění každého šálku, a to i když použijete rostlinné nápoje. S pomocí technologie "Cold Extraction" si připravíte osvěžující Cold Brew nápoje za méně než 5 minut. Automatický kávovar De'Longhi Eletta Explore ECAM450.86.T se ovládá pomocí přehledného, dotykového, barevného 3,5" displeje. Jeho prostřednictvím se dostanete ke všem receptům a nastavení parametrů vašeho oblíbeného kávového nápoje.

 

Tlak 19 barů

 

3,5" barevný dotykový displej

 

Technologie Bean Adapt

 

Ocelový mlýnek s 13 stupni hrubosti

Klíčové vlastnosti automatického kávovaru

De'Longhi Eletta Explore ECAM450.86.T

V nabídce až 50 nápojů jedním stisknutím

Studená nebo horká pěna, z mléka či rostlinných nápojů

Technologie Cold Extraction pro cold brew nápoje

Exkluzivní technologie Bean Adapt

Funkce S sebou

Barevný dotykový displej

 

 

Unikátní technologie Bean Adapt

Využijte naplno unikátní technologii Bean Adapt. Díky ní totiž kávovar De'Longhi Eletta Explore vyvažuje hrubost mletí, množství kávy i teplotu spaření tak, aby došlo k optimální extrakci kávy. Vy tak musíte akorát zadat druh kávových zrn a stupeň pražení do aplikce Coffe Link.

De'Longhi Eletta Explore připraví horké i ledové nápoje

Automatický kávovar Eletta Explore disponuje až 50 nápoji, které připravíte jediným stisknutím. Stačí si vybrat ledové, horké, cold brew nebo s sebou. De'Longhi ECAM450.86.T disponuje 4 uživatelskými profily, takže si každý člen rodiny může přizpůsobit nápoj sobě na míru — velikost, poměr kávy a mléka, aroma i požadovanou teplotu.

Delikátní cappuccino s krémovou pěnou

Systém LatteCrema Hot vám naservíruje perfektní cappuccino se sametovou mléčnou pěnou. U kávovaru De'Longhi Eletta Explore ECAM450.86.T si lze vybrat celkem ze 3 stupňů napěnění — horké mléko, střední nebo hustá pěna. Vyznavači veganské stravy ocení, že systém LatteCrema zvládne napěnit i rostlinné nápoje. Údržba mléčné karafy je nyní o to snazší, jelikož oplývá čisticí funkcí, která spustí cyklus proplachování vodou a proudem páry.

Automatický kávovar vyrobí studenou mléčnou pěnu

Jediným stisknutím vám kávovar De'Longhi Eletta Explore ECAM450.86.T vyrobí lahodné a osvěžující ledové nápoje v pohodlí domova. Kávovar oplývá systémem LatteCrema Cool, který zvládne našlehat mléko na chutnou studenou mléčnou pěnu. Dopřejte si chladivé a osvěžující verze nápojů flat white, cappuccino a řada dalších.

Intuitivní ovládání na dotykovém displeji

Barevný 3,5" dotykový displej je skvěle čitelný a poskytne vám jednoduché a intuitivní ovládání. Navíc budete mít snadný přístup k jednotlivým skupinám nápojů — horké, ledové, s sebou a oblíbené. Menu kávovaru De'Longhi Eletta Explore ECAM450.86.T je navíc v českém jazyce a přehledně vás provede celým procesem přípravy kávy i kroky spojenými s údržbou a nastavením.

Stačí 5 minut na Cold Brew nápoje

Jste příznivci osvěžujících Cold Brew nápojů? Automatický kávovar Eletta Explore využívá unikátní technologii De’Longhi technologií "Cold Extraction", díky které si připravíte lahodné Cold Brew nebo Cold Brew Cappuccino stisknutím tlačítka. Při výrobě této kávy pracuje kávovar De'Longhi ECAM450.86.T s nízkým tlakem a vodou o pokojové teplotě. Normálně se Cold Brew maceruje až 24 hodin, ale díky kávovaru De'Longhi si lahodné Cold Brew vychutnáte za méně než 5 minut.

Automatický kávovar - s mlýnkem o kapacitě 300 g, do domácnosti, příkon 1450 W, tlak 19 bar, materiál nerez, objem nádržky na vodu 1,8 l, automatické vypnutí, s funkcí horké vody, chytrý, možnost nastavení oblíbených nápojů, možnost přípravy dvou šálků zároveň, připravuje nápoj jedním stisknutím, s uživatelskými profily, displej, nádoba na vodu, zásobník na mletou kávu, mléčný systém, signalizace potřeby odvápnění / čištění, režim úspory energie, nastavitelná tvrdost vody, automatické čištění mléčných okruhů, automatické proplachování a kontrola výměny vodního filtru, výškově nastavitelná výpusť, výškově nastavitelný podstavec, odkládací plocha na šálky a nahřívání šálků, nastavení teploty nápoje, intenzity/množství kávy, velikosti nápoje, poměru kávy a mléka, kompatibilní s De'Longhi Coffee Link, rozměry 38,5 × 26 × 45 cm (V׊×H), hmotnost 11,4 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DeLonghi
Barva stříbrné
Ukazatel množství vody ano
Odjímatelný zásobník vody ano
Vestavné ne
Retro ne
Počet druhů nápojů 32
Parní tlak 19 bar
Kapacita nádržky na vodu 1.8 l
AQUA filtr ano
Zásobník na kávu ano
Připojení na vodu ne
Kapacita zásobníku na zrnkovou kávu 300 g
Maximální výška šálku 135 mm
Materiál mlýnku ocelové
Počet zásobníků na zrna 1
Vyjímatelná spařovací jednotka ano
Signalizace potřeby odvápnění a čištění ano
Počet stupňů hrubosti mletí 13
Nastavitelná tvrdost vody ano
S ledničkou na mléko ne
Příkon 1450 W
Mlýnek ano
Automatické odvápňování ano
Aroma systém ano
Automatické čištění ano
Časovač ne
Displej ano
Funkce Anti-Drip ne
Funkce Auto-Cappuccino ano
Typ ovládání dotykové
Nahřívač šálků ano
Tryska na páru ano
Použití mleté kávy ano
Použití zrnkové kávy ano
Signalizace provozu ano
Nastavitelná teplota kávy ano
Nastavení síly kávy ano
Nádoba na mléko ano
Adaptivní technologie mletí ne
Automatické čištění mléčného systému ne
Automatické vypnutí ano
Dvojitý šálek kávy ano
Dvojitý šálek mléka ano
Funkce horké vody ano
Mobilní aplikace ano
Osvětlení šálku ne
Možnost vytváření vlastních receptů ano
Počet uživatelských profilů 4
Příprava horké čokolády ne
Příprava ledové kávy (Cold Brew) ano
Nastavení množství kávy ano
Nastavení množství mléka ne
Pěnění mléka ano
Hmotnost 11.3 kg
Výška 38.5 cm
Šířka 26 cm
Hloubka 45 cm
Zobrazit více parametrů