93 %
(14 hodnocení)
Delphin batohy maskáčové Nepromokavé Delphin
93 %
(14 hodnocení)
Delphin batohy maskáčové Nepromokavé Delphin

Popis

Delphin Rybářský batoh CLASSA

Výborný parťák na ryby. Tak by se dal charakterizovat ruksak Delphin CLASSA.

Celý batoh je šitý z nepolstrované, ale zato kvalitní zelené látky. Ta je navíc ve spodní části doplněna o pogumovanou nepromokavou vrstvu, díky které ruksak můžete položit i do trávy pokryté rosou bez jakýchkoliv výčitek.

CLASSA má velký centrální prostor, do kterého se vstupuje přes rozměrné víko s výborným přístupem dovnitř. Uzavírání je řešeno praktickým a kvalitním zipem. V přední části se nachází větší kapsa, na které je navíc zipovatelná přihrádka. Pohodlně si tu odložíte důležité věci jako doklady, peněženku, či případně mobilní telefon. Obě strany batohu jsou vybaveny otevřenou kapsou a nad ní se nacházejí dva popruhy. Vhodné jsou například na uchycení delších věcí, jako například vidliček a určitých typů prutů.

Otevřená kapsa v tomto případě může posloužit jako doraz pro tyto předměty. Také je ale možné ji použít k vložení termosky, či štíhlejší láhve s vodou. Nespornou výhodou tohoto batohu jsou kvalitní a polstrované ramenní popruhy s pěnovou výplní, které snižují tlak na ramena při nošení plně zatíženého ruksaku. Ve vrchní části jsou propojeny, čímž vzniklo pohodlné poutko pro přenos batohu v ruce.

Technické parametry:

- Rozměr hlavní části: 50x23x30cm

- Přední kapsa: 20x4x23cm

- Boční kapsa: 11x7x7cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Delphin
Druh batohy
Barva maskáčové
Nepromokavé ano
Značka Delphin