0 %
(0 hodnocení)
Denon
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Denon
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Denon DL-A110

Oslavte s MC gramofonovou vložkou DL-110 z výroční limitované série, naši hrdou historii 110 let značky Denon. Tato špičková vložka má zcela unikátní povrchovou úpravu její hlavičky ve stříbrno-grafitovém provedení a balení obsahuje také ochranné pouzdro. Pořád zahloubaný do práce na vedení v Shirakawě, Japonsku, patří tyto gramofonové vložky řady Signature k nejdéle vyráběným produktům. Naše neutuchající snaha o dosažení naprosté dokonalosti v tom, co děláme, znamená, že si můžete pohodlně sednout a vychutnat si oblíbenou hudbu v pozoruhodných detailech.

 

- Definujeme kvalitu zvuku už od 1910: Denon hrdě uvádí MC gramofonovou vložku DL-A110 ve speciální limitované výroční edici vybavenou přesnou reprodukcí naší původní hlavičky v exkluzivním stříbrno-grafitovém provedení.

- Důvěryhodná garance: Balení obsahuje Certifikát Pravosti (Certificate of Authenticity) oražený schválením hlavního inženýra Denonu a úžasnou 5letou záruku (kromě jehly).

- Speciálně vyrobené rozhraní raménka: DL-A110 je vybavena bajonetovým konektorem známým jako SME rozhraní raménka s pozlacenými konektory pro snadnou instalaci a vysokou spolehlivost.

- Nejvytříbenější zážitek z poslechu vinylů: Široké pásmo přehrávání (zejména ve vysokém rozsahu), klidné napětí na výstupu a úžasné frekvenční charakteristiky.

- Testováno pro splnění standardů Denon: Každá jedna gramofonová vložka je dodávaná se svým vlastním výstupním měřícím protokolem potvrzujícím, že frekvenční odezva odpovídá nastaveným standardům.

- Excelentní oddělení kanálů: 20dB nebo více při 100-5000Hz a 15dB nebo více při 10kHz.

- Užijte si své vinylové desky – stereo nebo mono: DL-A110 vám umožní mistrovskou reprodukci jak stereo, tak mono LP desek.

- Citlivost: -66dB ±2dB (0dB=0,775V, 5cm/s laterální 1kHz

- Rozdíl citlivosti: v pásmu 2dB při 50-5kHz

- Frekvenční odezva: 10 Hz – 45kHz

- Elektrická impedance: 40Ω±20%

- Tlak jehly: 2.5±0.3gr

- Vertikální úhel: 15-18 stupňů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Denon
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky