93 %
(6 hodnocení)
bílé Diablochairs 160 kg látkové Polštářek pod hlavu
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
93 %
(6 hodnocení)
bílé Diablochairs 160 kg látkové Polštářek pod hlavu
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Diablo X-Player 2.0 XL černá/bílá

LÁTKOVÁ HERNÍ ŽIDLEDIABLO X-PLAYER 2.0BÍLÓ-ČERNÁ: KING SIZEHerní židle Diablo X-Player ve výrazném černobílém designu je dokonalým řešením pro každého, kdo tráví dlouhé hodiny hraním, prací nebo studiem u pracovního stolu.
Díky nejvyšší kvalitě zpracování a spolehlivým materiálům je model X-Player dokonalým společníkem na mnoho let. Objevte tuto inovativní herní židli a ujistěte se, že uděláte to nejlepší rozhodnutí!
SPOLEHLIVÉ MATERIÁLYPevná tkanina EcoFiber™ a síťovina Diablo Honeycomb™ s prodyšnou strukturou včelí plástve vytvářejí výjimečně prodyšné čalounění, které chrání vaše tělo před přehřátím.Boční část sedáku a opěradla je potažena hladkou ekokůží HDS™, která skvěle vypadá a je překvapivě odolná proti oděru.Odolné materiály a prošívání Nylon™ LV3 zajistí čalounění potřebné napětí a dlouholetý vynikající vzhled.Celé sedadlo je vyplněno měkkou HR pěnou, která zajišťuje mimořádně pohodlnou polohu.Maximální pohodlí zajišťuje široký sedák Dual Layer™, který je vyroben z dvojité vrstvy pěny - spodní je pevnější a horní měkčí, takže poloha při sezení je ještě pohodlnější.
POZICE TĚLAProfilovaná opěrka hlavy vám pohodlně vytvoří ergonomickou a zároveň pohodlnou polohu na zádech. To poskytuje vynikající ochranu krční páteře.Bederní polštář zajišťuje správnou a mimořádně pohodlnou polohu páteře při každém opření, což pomáhá předcházet vzniku nebo zhoršování vadného držení těla.Opěrka hlavy a bederní polštář jsou vyplněny pružnou paměťovou pěnou, která se přizpůsobí tlaku a tvaru vašeho těla a po vstání z křesla se vrátí do původní polohy. Pružnost pěny vám zajistí větší pohodlí a ještě větší ergonomii.
BALÍČEK ÚPRAVOdolné loketní opěrky Armtech™ Hybrid SoftTouch lze nastavit ve třech rozměrech, aby vyhovovaly tvaru vaší postavy, výšce a délce rukou. Správné nastavení zmírní tlak na ramena, předloktí a zápěstí a účinně stabilizuje držení těla.Měkká pěna pokrývající horní část područek poskytuje dodatečné pohodlí.Systém Butterfly Tilttech™ umožňuje snadno a rychle nastavit výšku židle podle vaší výšky nebo podle úrovně vašeho stolu. Umožňuje zaujmout pohodlnou a ergonomickou polohu, kterou určuje bederní polštář a opěrka hlavy.Vestavěný mechanismus Tilttech™ Swing umožňuje uvolněné houpání v křesle, zatímco systém Tilttech™ Gear umožňuje nastavit úhel opěradla. Čeká na vás ještě větší pohodlí!
PEVNÁ ZÁKLADNARobustní základna zajišťuje, že poloha při sezení je vždy bezpečná a stabilní. Základna je doplněna gumovými kolečky PFC™ 360, která chrání podlahu před poškrábáním a zajišťují židli potřebnou mobilitu.Díky zvedacímu mechanismu Air Damper™ System získáte výjimečně měkkou a pohodlnou polohu. Správné odpružení je nezbytné pro pohodlí při hře nebo každodenním studiu či práci u stolu.Bezpečná, ergonomická, plná inovací - herní židle Diablo X-Player je nepostradatelným společníkem pro každou hru, každodenní práci nebo studium. Vsaďte na spolehlivá řešení a zajistěte si zdraví prospěšný komfort a mimořádné pohodlí každý den.
Zobrazit více

Parametry

Barva bílé
Výrobce Diablochairs
Nosnost 160 kg
Potah látkové
Polštářek pod hlavu ano
Bederní opěrka ano
Rám kovový
Kříž hliníkový
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky