0 %
(0 hodnocení)
Helikon hnědé Helikon-Tex 22.5 l
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Helikon hnědé Helikon-Tex 22.5 l
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Direct Action Batoh DRAGON EGG MK II Coyote Brown

Batoh Dragon Egg MK II nabízí moderní design, kvalitní materiály a výborné řemeslné zpracování. S objemem 25 litrů je vhodný pro většinu jednodenních aktivit, jeho kapacitu lze navíc dále navýšit využitím vnějších popruhů a oček. V olivově zeleném nebo maskovaném provedení může sloužit jako útočný batoh, při použití pro turistiku nebo EDC (Every Day Carry - každodenní použití) je na výběr několik jedno či dvoubarevných provedení podle vkusu každého uživatele. Pro optimální poměr mezi váhou a odolností je batoh vyroben z 500D Cordura nylonu, vybaven kvalitními YKK zipy a plastovými přezkami Duraflex či WooJin.
"Srdce" batohu tvoří polstrovaná záda vyztužená plastovou deskou, ramenní a bederní popruhy. Pro polstrování zad byl použit tzv. "Combat Vent System" - jedná se o dvojici vertikálních pruhů tvořených tvarovanou pěnou a překrytých síťovinou. Pěna je šikmě žlábkovaná, v kombinaci se středovým kanálem mezi polstrováním tak zajišťuje odvětrání zad. Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované a bohatě polstrované 3D síťovinou. Jsou opatřeny průvleky pro hadici hydratačního systému, plastovými D-kroužky a výškově nastavitelným hrudním popruhem. Bederní popruh je jednoduchý, odnímatelný. Všechny popruhy vč. ramenních jsou opatřeny fastex přezkou pro rychlé rozepnutí.
Pod plastovou výztuží zad se nachází kapsa s polstrovanou přihrádkou pro uložení např. notebooku do velikosti 15" nebo radiostanice.
Hlavní komora batohu obsahuje přihrádku pro hydratační vak s poutkem pro zajištění a síťovanou kapsu se zipem. Vývod pro hadici camelbacku se nachází na horní straně batohu uprostřed mezi ramenními popruhy. Na horní straně také najdeme čtveřici plastových D-kroužků, mezi dvěma středovými pak madlo pro přenášení z pleteného paracordu.
Přední komora batohu je opatřena organizérem tvořeným několika přihrádkami a plochými kapsičkami na mapu, psací potřeby, vysílačku, zdravotnický materiál, nářadí apod. Proti organizéru je další síťovaná kapsa se zipem.
Přístup do všech tří komor batohu je tvořen dvoucestným YKK zipem.
Na čelní straně batohu se nachází panel laserem vyřezávané PALS/MOLLE vazby pro možnost připevnění kompatibilních pouzder, panel suchého zipu o rozměru 10 x 5 cm pro umístění velcro nášivek, logo Direct Action a zipem uzavíraná kapsička podšitá měkkým flaušem pro uložení brýlí, telefonu nebo jiných drobností náchylných na poškrábání.
Na bocích batohu se nachází celkem čtyři kompresní popruhy, dva vertikální popruhy s tkanými oky pro připevnění karabin a dvě kapsy na zasunutí láhve či termosky. Kapsy pojmou i 1L Nalgene láhev nebo klasickou US čutoru a díky důmyslné konstrukci s elastickou pruženkou přiléhají k batohu, nejsou-li používány. V případě potřeby lze i na ně připojit PALS/MOLLE kompatibilní sumky.
Spodní strana batohu je opatřena odtokovými otvory a čtveřicí látkových poutek se dvěma napevno přišitými popruhy s fastex přezkou pro připevnění spacáku, karimatky apod.

rozměry: 48 x 29 x 27 cm (v x š x h)
objem: 25 litrů
váha: 1,68 kg
materiál: 500D Cordura
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Helikon
Barva hnědé
Značka Helikon-Tex
Objem 22.5 l
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky