84 %
(8 hodnocení)
Djeco 6 let sady pro kluky a holky vícebarevné písky

Popis

Djeco Pískování Třpytiví motýlci

Kreativní sada pískování - Djeco - Třpytiví motýlci

Kreativní set vhodný pro děti od 7 do 13 let. Originální sada obsahuje  tubičky s třpytkama, které dodají obrázku ještě větší efekt. Děti podle návodu odlepují jednotlivé části obrázku a vysypávají barevným pískem. Díky praktickému otvoru v rohu krabičky se přebytečný písek jednoduše přesype zpátky do trubičky. Pomocí štětce se vytvoří ještě speciální efekty.

Vzniklý obrázek je možné zarámovat, vznikne tím originální dekorace do dětského pokoje.

Navíc Vám zůstane krásná designová krabička na úschovu nejrůznějších drobností a pokladů.

Sada obsahuje: 4 předlohy (15*21cm) 6tubiček s třpytem špachtly na odstanění fólie štětec na efekty podrobný ilustrovaný návod

Velikost balení: 16,5*23*4cm

Co rozvíjí:

Vysypávání obrázku pískem rozvíjí u dětí kreativitu, představivost a zručnost. Čas, který rodiče věnují dětem kreativními hrami pomáhá v rozvoji jeho osobnosti.

Kvalita, originalita, dokonalé zpracování. Přesně takové jsou hračky a hry od francouzské značky Djeco. Pokud chcete pro své děti to nejlepší, vybírejte právě u Djeca. Značka Djeco sbírá řadu ocenění nejen po světě, ale i u nás. Některé její výrobky získaly prestižní ocenění Hračka roku či Správná hračka.

Djeco se specializuje na kvalitní dřevěné hračky, didaktické hračky a hry, kreativní sety pro malé i velké, puzzle s originálními ilustracemi, společenské hry a v neposlední řadě na luxusní designové doplňky do dětských pokojíčků.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Djeco
Věk od 6 let
Druh sady
Určení pro kluky a holky
Barva písku vícebarevné písky
Hmotnost 450 g
Motiv motýlci