Popis

DJI Osmo Action 4 Adventure Combo CP.OS.00000270.01

Zachyťte stabilní záběry ve vysokém rozlišení, ať jste kdekoli, s akční kamerou DJI Osmo Action 4. Jádrem kamery je 1/1,3" snímač pro záznam v rozlišení až 4K/120p s dynamickými, neuvěřitelně plynulými detaily, a to i při nízké hladině osvětlení. Díky mimořádně širokému 155° FOV dostanete do záběru vše potřebné. Magnetické rychloupínání umožňuje snadnou horizontální a vertikální montáž a duální dotykové displeje nabízí pohodlný přístup k nastavení kamery a přehrávání souborů. Konstrukce odolná vůči mrazu, vodotěsnost až do 18 m a výkonná baterie s výdrží více než 2,5 hodiny zajišťuje spolehlivý provoz v jakémkoliv prostředí. Adventure Combo je zvýhodněný set plný užitečného příslušenství. Vysoce kvalitní videozáznam
Kamera je osazena 1/1,3″ obrazovým senzorem, který zajišťuje úžasnou kvalitu obrazu a bezkonkurenční flexibilitu i při špatném osvětlení. Při nahrávání s Action 4 můžete využít potenciál každého pixelu. Široká clona f/2,8 a ekvivalentní velikost pixelů 2,4 μm zajišťují snímky plné detailů. Osmo Action 4 zaznamenává vysoce kvalitní video v rozlišení 4K UHD 120 fps, které je vhodné i pro vytváření působivých zpomalených záběrů. Podpora 10bitového barevného režimu D-Log M poskytuje více než miliardu barev a širší dynamický rozsah, který usnadňuje práci v postprocesu. 

Stabilní a plynulé záběry
Chytrá stabilizace 360º HorizonSteady pomáhá eliminovat chvění fotoaparátu ve všech směrech a dokonce i horizontálně koriguje náklon v libovolném úhlu. Plánujete něco méně náročného? Vyzkoušejte HorizonBalancing pro korekci horizontálního náklonu až do ±45º.

RockSteady 3.0
Inteligentní stabilizační algoritmus nové generace pohání nejnovější verzi RockSteady EIS, která dokáže účinně eliminovat chvění kamery ve všech směrech. Podporuje použití při nahrávání v rozlišení až 4K 120 fps a poskytuje stabilní a pohlcující záběry z pohledu první osoby.

Kalibrace teploty barev
Pokročilý snímač teploty barev zajistí věrné barevné tóny venku, v interiéru i pod vodou. DJI Mimo navíc dokáže synchronizovat vizuální informace ze snímače teploty barev kamery Action 4, abyste mohli sledovat detaily pod mořskou hladinou.

Připravena pro jakoukoliv akci
Magnetická rychloupínací konstrukce Action 4 umožňuje rychlé přenastavení, kdykoliv potřebujete. Snadno a flexibilně můžete přejít do vertikální polohy díky nativnímu vertikálnímu snímání. Ochranný rámeček pro horizontální a vertikální snímání umožňuje pořizovat vertikální záběry během několika sekund bez ztráty kvality.

Duální dotykové displeje
Kamera je vybavena předním i zadním dotykovým displejem pro pohodlné a intuitivní ovládání. Přední obrazovka je vhodná pro vlogování a záběry selfie a podporuje běžně používané funkce dotykového ovládání. Díky tomu nemusíte při pořizování selfie, přepínání režimů nebo přehrávání videa otáčet akční kameru kvůli úpravám parametrů.

Vlastní režimy a tlačítko rychlého přepínání
Díky funkcím, jako je například SnapShot, vám neuniknou ani ty nejzajímavější okamžiky. Uložte si často používaná nastavení do zkratek C1-C5 a přepínejte mezi jednotlivými režimy během používání pomocí tlačítka Quick Switch a hlasových pokynů.

Odolný design a dlouhá výdrž baterie
Tělo kamery je plně optimalizováno pro použití v nejdrsnějších podmínkách a poskytuje odolnost vůči pádu, prachu, mrazu pro záznam po dobu až 150 minut při teplotách až -20 °C a vodotěsnost do hloubky až 18 metrů. Baterie vydrží nabitá více než 2,5 hodiny. Když ji budete potřebovat dobít, můžete využít rychlonabíjení. Během pouhých 18 minut bude nabita na 80 %.

Křišťálově čistý zvuk
Ponořte se do čistého a jasného zvuku díky vestavěnému mikrofonu, který zajišťuje kvalitní zvuk. Action 4 podporuje také externí připojení k mikrofonu DJI Mic pro rozšíření možností nahrávání. Action 4 lze také připojit k jiným externím mikrofonům pomocí kabelu Type-C na 3,5 mm. Kamera Action 4 je vybavena třemi mikrofony pro všesměrové nahrávání s vylepšeným zvukem. Skrytý mikrofon ve spodní části akční kamery a pokročilý software pro redukci šumu větru vám zajistí čistý zvuk i za větru nebo při rychlých pohybech. 

Hlasová interakce
Krátce stiskněte tlačítko Quick Switch a kamera vám sdělí aktuální režim snímání. Požadovaný režim si můžete zvolit i v případě, že nemáte displeje na dohled. Zkuste hlasové ovládání, když zrovna nemáte volné ruce. Použijte různé hlasové příkazy pro zábavný tvůrčí proces.

Aplikace LightCut
Aplikace LightCut automaticky rozpozná prvky v záběrech a doporučí ideální sekvenci záběrů, takže jedním klepnutím získáte vynikající video v rozlišení 4K HD. Můžete si také vybrat z řady šablon a vytvářet expresivní obsah z libovolného zážitku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Typ záznamu videokamery paměťová karta
Úhlopříčka LCD 1.4
Full HD ano
Typ snímače CMOS
4K ano
Rozlišení videa 3840 x 2880 px
Slot na paměťové karty ano
Typ podporovaných karet Micro SD
Funkce digitálního fotoaparátu ano
Stabilizátor obrazu ano
Typ stabilizátoru digitální
Vestavěný blesk / světlo ne
Sportovní ano
Akční ano
Wi-Fi ano
Outdoorové ano
Bluetooth ano
Sférické 360° ne
USB ne
Šířka 70.5 mm
Výška 44.2 mm
Hloubka 32.8 mm
Hmotnost produktu 145 g
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty