0 %
(0 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Docházka 3000 Docházkový systém BM-F302

BM-F302 docházkový a přístupový systém s multibiometrickým a multimediálním terminálem na rozpoznání tváře i otisk prstu, který umí komunikovat přes webové rozhraní. Výhodou je možnost identifikace rozpoznáním obličeje bez nutnosti doteku, což je jednak přínos pro zaměstnance z pohledu ochrany zdraví a dále i pro zaměstnavatele z pohledu věrohodnosti načipované docházky. Docházkový systém - set evidence docházky pro maximálně 30 zaměstnanců s barevným terminálem na detekci obličeje, otisk prstu a bezkontaktní karty. Součástí je CD s programem Docházka 3000, tištěná dokumentace a terminál včetně napájecího zdroje, držáku atd. Velice jednoduchá instalace - pouze připevnit terminál na zeď, zapojit zdroj do zásuvky, datový kabel do PC nebo do sítě, z CD spustit instalační program a po restartu PC již je možné s docházkou pracovat. Program se dodává přednastavený, takže jen zapíšete jména zaměstnanců, nasnímáte jejich tváře nebo otisky do terminálu, případně doladíte nastavení pracovní doby. Vše je velice jednoduché a předchystané tak, aby instalaci a používání programu zvládl běžný uživatel. Samozřejmě je k dispozici telefonická podpora zdarma. Navíc je na CD intuitivní videopresentace s ukázkou jak instalace, tak nastavení a používání systému. Docházkový systém nemá na rozdíl od konkurenčních produktů žádná omezení doby funkčnosti a je možné jej bez příplatku používat v počítačové síti. K dispozici jsou i další varianty pro jiný počet zaměstnanců, jiný typ připojení, jiné terminály, otevírání dveří otiskem prstu atd. atd.
p
Podrobné informace k rozpoznávání tváře:
Rozpoznávání obličeje funguje velmi spolehlivě a navíc díky zabudovaným infra diodám funguje rozpoznávání i ve tmě nebo ve zhoršených světelných podmínkách.
Při rozpoznání tváře se měří charakteristika hlavních bodů obličeje, jako je tvar a vzájemná vzdálenost očí, nosu, úst, brady atd. Úplně vrchní část hlavy se nepoužívá, takže třeba vlasy, čepice a podobně nemají na rozpoznávání v podstatě žádný vliv. Ovšem brýle či rouška charakteristiku obličeje mění, takže pokud pracovník brýle někdy nosí a jindy ne, lze jej do terminálu zadat vícekrát. Jednou s brýlemi a podruhé bez nich. V programu se pak nastaví, že se jedná o jednu a tu stejnou osobu a pak je jedno, jestli zaměstnanec brýle použijete nebo ne. Stejně tak s rouškou, ale díky možnosti SW Docházka 3000 připojit libovolný počet šablon obličejů jedné fyzické osobě lze do terminálu zadat zaměstnance vícenásobně. Například bez brýlí a bez roušky, s brýlemi bez roušky, s brýlemi a s rouškou, bez brýlí s rouškou.
Protože se nepoužívá horní část obličeje od čela výše, nevadí když má jednou zaměstnanec nasazenou čepici či klobouk nebo čelenku a jindy nemá, ani nevadí když změní účes. Tedy pokud mu tento nový účes nezačne najednou překrývat třeba oči. To by pak bylo zase potřeba načíst jej do terminálu opakovaně a v programu spojit tyto šablony do jedné fyzické osoby.
p
Další informace najdete na webu www.dochazka.eu
Zobrazit více
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky