94 %
(8 hodnocení)
Dudlu modré Dolu pro kluky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
94 %
(8 hodnocení)
Dudlu modré Dolu pro kluky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

DOLU Dětská toaleta modrá

Je už načase, aby se vaše děťátko zbavilo plenek? DOLU dětská toaleta Vám to pomůže hravě zvládnout. DOLU toaleta je  zmenšeninou opravdové toalety, včetně splachovadla. Batole může nacvičovat vykonávaní potřeby přesně tak, jak to dělají dospělí. Děti rády napodobují činnosti rodičů, snadněji pochopí princip věci a učí se tím, a to je i smyslem originální dětské toalety DOLU. Po použití záchodku mísu snadno odejmete a omyjete.
Dopřejte vašim dětem komfort a zábavu zároveň. Tato věrná kopie toalety pro dospělé je skvělou variantou pro nejmenší děti, které již chtějí chodit na opravdový záchod jako dospělé. Přesto je základem tohoto výrobku vyjímatelný nočník, který je omyvatelný. Na boční straně toalety je držák na toaletní papír (papír není součástí balení). Na horní části toalety je splachovadlo, které vydává stejný zvuk jako při spláchnutí. 
Dolu Toys jsou turecká značka, která je na trhu od roku 1975. Při výrobě používají nejmodernější technologie. Hračky navrhují tak, aby připravili děti do školky a školy. Dolu Toys pomáhá dětem učit se rozhodovat, vyjadřovat se a soustředit se zábavnou formou. Učí je poznávat první tvary a barvy. Dolu Toys se vyrábí hračky pro děti všech kategorií. Mohou je tak provázet celým dětstvím. Jejich největší předností je kvalita a bezpečnost hraček.
 

materiál: plast
typ / druh zboží: vybavení pro děti
výrobce / dovozce: Dolu
provedení, specifické vlastnosti: dětská toaleta ve tvaru záchodu pro dospělé, modrá barva
charakteristika produktu: vyjímatelný a snadno omyvatelný nočník
určeno zejména pro: děti od 18 měsíců
záruka: 2 roky
poznámka: s držákem na toaletní papír, splachovadlem a úložným prostorem
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dudlu
Barva modré
Značka Dolu
Určení pro kluky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky