Popis

Doudou et Compagnie Paris Doudou Dárková sada Sada botiček s chrastítky jednorožec 0-6 měsíců

Tyto bílé botičky jsou rozkošné. V přední části mají vyšitý obličej králíčka a jsou zabaleny v průhledné krabičce. Jsou krásným dárkem pro každé dítě ve věku 0-6 měs. Botičky udrží dětské nožičky v teple díky kožíšku uvnitř a zároveň vnesou do jejich oblečení nádech fantazie. 

Údržba: Perte v lázni na 30°. Přirozené nebo nízkoteplotní sušení.

Hlavní vlastnosti:

dárkové balení
semišový vzhled
v souladu s evropskými normami CE
věk: 0-6 měs.
materiál: látka, 100% polyester

 

Francouzská firma Doudou od roku 1999 vyrábí kvalitní plyšové hračky, maňásky, usínáčky, panenky a další zajímavé výrobky pro děti a jejich rodiče. Sídlí v prefektuře Val-d’Oise, kde tým kreativců vyvíjí a inovuje nejen design, ale také proces získávání materiálů. Klade se důraz na výslednou kvalitu výrobků.

Společnosti Doudou záleží na ekologii, podporuje lokální biodiverzitu, v sídle firmy najdete vlastní včelíny, v produktové nabídce zase výrobky z organické bavlny s certifikátem GOTS, také výrobky ze 100% recyklovaných vláken s certifikátem GRS. Firma pravidelně zasazuje stromy, keře a rostliny, preferuje lodní a vlakový transport a pracuje na vlastní recyklační lince, kterou využije při další výrobě svých produktů.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Doudou et compagnie
Barva béžové
Určení pro kluky a holky
Materiál textilní