84 %
(248 hodnocení)
Durex 10 ml bez příchuti pro ženy
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
84 %
(248 hodnocení)
Durex 10 ml bez příchuti pro ženy
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Durex Intense Orgasmic Gel 10 ml

Durex Intense Orgasmic gel, se stimulantem Desirex je, určen pro intenzivnější orgasmus. Několik kapek na klitorisu při předehře a speciální složení zajistí pocit smyslného zahřívání, ochlazení nebo mravenčení, který zvýší citlivost partnerčiných intimních partií. Zintenzivněním její velké chvíle můžete zintenzivnit sexuální prožitek vás obou! 80 % žen, které při testování použily Durex Intense Orgasmic gel, dosáhlo orgasmu! (na základě studie společnosti Reckitt Benckiser z roku 2014, které se zúčastnilo 306 heterosexuálních párů).
Nejedná se o lubrikační gel, ale o stimulační gel, takže stačí pouhé 2-3 kapky (přibližně 20 intenzivních zážitků v jedné lahvičce). Každá žena je však jiná, u vás mohou stačit pouze 2 kapky, nebo možná více. Nespěchejte a snažte se porozumět tomu, jak vaše tělo na Durex Intense Orgasmic gel reaguje a jak si jej co nejvíce užít.

Hlavní přednosti:
- vyvinuto pro zvláště výjimečné vzrušení během milování
- stimulant Desirex pro příjemný pocit zahřívání, ochlazení nebo mravenčení
- zvýšení citlivosti intimních partií žen
- prohloubení milostného prožitku obou partnerů
- jedna lahvička pro 20 intenzivních orgasmů
Použití: sundejte z lahvičky víčko, otočte vrchní část o čtvrt otáčky a pumpičku několikrát stiskněte. Při prvním použití může k uvolnění produktu dojít až po 10 zmáčknutích. Při dalším použití už správné množství aplikujete mnohem rychleji. Jemně vmasírujte na klitoris a intimní partie.
Informace o uchovávání: Uchovávejte na suchém, chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.
Varování: Používejte pouze v souladu s uvedenými pokyny. Zabraňte styku s očima, poškozenou kůží nebo ranami. Pokud u vás dojde k podráždění, přestaňte produkt používat. Pokud bude podráždění přetrvávat, vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud je vaše partnerka těhotná nebo kojí, vyhledejte lékařskou pomoc. I když je konzumace neškodná, nejedná se o potravinu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vhodné pro použití s latexem. Tento produkt může způsobit pocit zahřívání, ochlazení nebo mravenčení. Bez vůně a parabenů.
Durex Intense Orgasmic Gel stimulační gel zintenzivňující prožitek 20 použití 10 ml
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Durex
Objem 10 ml
Příchuť bez příchuti
Určení pro ženy
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších