93 %
(45 hodnocení)
Durex 50 ml vodní jahodové unisex
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
93 %
(45 hodnocení)
Durex 50 ml vodní jahodové unisex
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Durex Play Sweet Strawberry 50 ml

Durex Strawberry má jemně sladkou ovocnou příchuť. Zesiluje prožitky pří milování, činí každý dotyk daleko citlivějším. Durex Play Strawberry je lubrikační gel založený na bázi vody, což umožňuje bezpečné použití gelu i kondomu zároveň a při použití většího množství jej jednoduše smyjete vodou. Pomocí pumpičky se gel snadno aplikuje.
Je rozpustný ve vodě, bezpečný k použití s kondomy a vibrátory a je k dostání v lahvičce s otočnou pumpičkou, takže se pohodlně používá. A nezapomeňte, je bez cukru.
Jak používat: Otočte pumpičkou tak, aby povyskočila nahoru. Jemně stiskněte a aplikujte gel na jakékoliv místo chcete. V případě potřeby přidejte více gelu.
Balení: 50 ml
Upozornění: Lubrikační gel Play Sweet Strawberry můžete použít v kombinaci se všemi kondomy Durex. Lubrikant není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidní látky. Není lepkavý, nezanechává skvrny. Vhodný pro vaginální, anální i orální sex. V případě, že se snažíte otěhotnět, poraďte se před použitím se svým lékařem. Skladujte na suchém a tmavém místě, mimo dosah slunečního světla. Spotřebujte do 3 měsíců od otevření.
V naší nabídce naleznete širokou nabídku lubrikačních gelů Play: pro větší rozkoš, Piňacolada a Very Cherry.V naší nabídce naleznete i další produkty společnosti Durex. Navštivte také stránky Globálního výzkumu Durex.

Durex - vždy nasloucháme...
Víme, že nejlepší cesta, jak nabídnout našim zákazníkům to, co potřebují, je sledovat nejnovější trendy, nápady a inovace - nezáleží na tom, odkud přijdou.
Proto jsme odstartovali průběžný výzkumný program, který neustále zjišťuje zákazníkovy potřeby - využíváme kombinaci výsledků z průzkumu s naší intuicí a snahou předvídat budoucnost.
Využíváme mnoho výzkumných technik, včetně face-to-face rozhovorů, které nám poskytují klíč k tomu, o čem zákazník opravdu přemýšlí a co cítí.
 

 
Globální výzkum o zdravém sexuálním životě je toho důkazem.
V letech 2006/2007 jsme udělali rozhovory s 26.000 lidmi ve věku nad 16 let ve 26 zemích - reprezentující mnoho různých kultur a způsobů života.
A zjistili jsme:

Co si zákazník představí, když se řekne lepší sexuální zkušeností
Jak se zažité sexuální zvyky a očekávání odrážejí na zákazníkově každodenním životě
Jak se vyvíjí a mění otevřenost a přístupnost k sexu
Co musíme udělat, abychom zajistili budoucnost zdravého sexuálního života
Jak se odráží zdravý sexuální život na spokojenosti a sebejistotě zákazníka
Jak se utváří zákazníkova sexuální budoucnost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Durex
Objem 50 ml
Báze vodní
Příchuť jahodové
Určení unisex
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky