0 %
(0 hodnocení)
1.8 kg 40 kg plastové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
1.8 kg 40 kg plastové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dvěděti Plastová houpačka VOUG 3v1 vícebarevná

Zhoupněte se k nebesům! Pevná plastová houpačka veselých pestrých barev jistě potěší i ty nejmenší dobrodruhy! Můžete ji pověsit na strom a zpestřit tak svou zahrádku, dát do pokojíku, na hřiště či kdekoliv kde pomyslíte.

Hlavní vlastnosti:

výškově nastavitelné lano (max. 200 cm)
rozměry houpačky: 42x33x38 cm
délka lana: 200 cm
věk: 6m+
nosnost: 40 kg
materiál: plast, lano

 

Česká rodinná společnost Dvěděti.cz vznikla roku 2010, hlavní myšlenkou bylo pomoci rodičům obohatit dětský svět o smysluplné dřevěné hračky. Zakladatelé Radim a Marie se s obrovskou chutí a odevzdáním srdcí vrhli do rodinného projektu, díky podané ruce ostatních hračkářů se jim podařilo v online světě přiblížit českým a slovenským zákazníkům nejen místní, ale především renomované evropské výrobce. Díky velkému zájmu zákazníků o tyto kvalitní produkty se tak firma Dvěděti.cz stala hrdým výhradním dovozcem a distributorem britských, francouzských, německých a dalších značek pro český a slovenský trh. Později vytvořili i svou vlastní značku Dvěděti.

Nabízí více než 10.000 druhů aktivních položek, převážně dřevěných hraček, jako jsou edukativní a motorické hračky pro nejmenší, chodítka a odrážedla, kostky a stavebnice, domečky pro panenky, kočárky a panenky, prodejní stánky, auta a vláčkodráhy, kreativní hry a školní pomůcky, puzzle a 3D puzzle, modely zvířátek a plyšové hračky, venkovní vybavení hřišť a mnoho dalšího. Nabízené produkty jsou vybírány s důrazem na vysokou kvalitu, bezpečnost, ekologii a udržitelnost.
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 1.8 kg
Nosnost 40 kg
Materiál plastové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky