0 %
(0 hodnocení)
Dyson Automatické vypnutí 1 kW
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Dyson Automatické vypnutí 1 kW
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dyson Airblade WD04

Dyson Airblade - řada Wash+Dry krátký, stojánkový, typ WD04

Nejnovější digitální motor Dyson je výsledkem sedmiletého vývoje – jedná se o jeden z nejmenších, plně integrovaných 1600W motorů na světě. Je to jediný motor v osoušečích rukou, který je schopen nasát až 30 litrů vzduchu za sekundu přes filtr HEPA a poté osušit ruce za 10 sekund.

Tento energeticky účinný motor s dlouhou životností se digitálně spíná 6 000 krát za sekundu a ventilátor s vysokou kompresí se otáčí 90 000 krát za minutu. Pohyblivé části jsou pouze tři, takže nedochází k opotřebení sběracích kroužků a uhlíkových kartáčků.

PREZENTAČNÍ VIDEO:

INSTRUKCE K MONTÁŽI:

VÝMĚNA HEPAFILTRU:

Proč si vybrat právě osoušeč Dyson Airblade řadu Wash+Dry?
Digitální motor Dyson

Umyté a suché ruce

 

"V umývárnách používajících běžné kohoutky se musíte přesunout do samostatného prostoru pro sušení rukou a při tom nakapete vodu na podlahu. To je důvod, proč jsme vyvinuli kohoutek vybavený naší technologií osoušení rukou".

Žádná voda na podlaze

 

Při přesouvání do jiného prostoru pro sušení rukou často dochází k nakapání vody na zem. Kvůli tomu mohou na toaletách vznikat problémy. Při použití osoušeče rukou Airblade Wash+Dry společnosti Dyson voda na podlahu nekape, protože není třeba se přesunovat s mokrýma rukama od umyvadla.

Doba sušení – pouhých 12 sekund

Tradiční způsob omývání a osušování rukou je příliš pomalý. Zařízení pro osoušení rukou se často nachází ve větší vzdálenosti od umyvadla a osušení rukou může trvat až 43 sekund, takže na něj lidé mohou rezignovat. Na vlhkých rukou se však může množit až 1 000krát více bakterií než na suchých.

S osoušečem rukou Airblade v kohoutku od společnosti Dyson není nutné opustit prostor umyvadla a osušení trvá 12 sekund.

Hygienický osoušeč rukou

 

Jiné osoušeče rukou jsou nehygienické. Ze vzduchu na toaletách nefiltrují bakterie ani viry. Nasávají znečištěný vzduch a poté jej vyfukují zpět na ruce. Osoušeče rukou Airblade V společnosti Dyson používají dva filtry HEPA. Ty zachytí 99,9 % bakterií a virů ze vzduchu na toaletách. Ruce jsou tedy osušovány čistým vzduchem, a nikoli znečištěným.

Nižší náklady na provoz*

 

Jiné metody osoušení rukou jsou příliš drahé. Papírové utěrky/ručníky vyžadují neustálé doplňování a likvidaci. Většina jiných osoušečů rukou je příliš pomalá a mnoho z nich používá topné těleso, takže jsou náročné na spotřebu energie.

Roční provoz osoušečů rukou Airblade Wash+Dry společnosti Dyson vychází až o 69% levněji než provoz jiných osoušečů rukou a až o 97% levněji než používání papírových utěrek/ručníků.

Nízká uhlíková stopa

 

Jiné osoušeče rukou produkují minimálně o 74 % více CO2 než osoušeče rukou Airblade™ společnosti Dyson. Papírové utěrky/ručníky produkují minimálně o 70 % více.

Osoušeče rukou Airblade Wash+Dry společnosti Dyson mají nižší dopad na životní prostředí v mnoha aspektech, včetně emisí oxidu uhličitého a vlivu na ekosystém.*)
*) Na základě analýzy životního cyklu výsledků (LCA). Chcete-li zobrazit podrobnosti, klikněte zde...

Rychlé čištění

 

Ušlechtilá nerezová ocel, mytí a sušení přímo nad umyvadlem - žádný separátní osoušeč rukou který se musí čistit.

Úspora místa

 

Zásobníky na papírové ručníky a osoušeče rukou na veřejných toaletách zabírají cenný prostor na zdech a podlahách. S osoušečem rukou Dyson Airblade Wash+Dry již nepotřebujete další prostor pro osoušení rukou. Prostor lze využít pro další záchodovou kabinu, která umožní využívat toalety více lidem. Nebo lze umývárnu navrhnout menší.

Bezdotykové ovládání

Voda i vzduch jsou ovládány senzory, takže není třeba otáčet kohoutky ani používat tlačítka. Inteligentní infračervené senzory vysílají světlo a určují tak pozici rukou. Počítačový obvod koordinuje informace a spouští odpovídající reakci – vodu nebo vzduch – bez velké prodlevy.

Úspora vody

Řízená rychlost průtoku vody a ovládání pomocí senzorů šetří vodu.

Záruka 2 roky.
Záruka 5 let platí při montáži naší odbornou smluvní společností. Cena za odbornou montáž je 5800,- bez DPH za 1 kus.
K baterii je potřeba dokoupit směšovač vody. Ten můžete koupit v jakémkoliv obchodě s bateriemi, my máme v nabídce směšovač vody značky GROHE za cenu 4740,- Kč.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dyson
Automatické vypnutí ano
Výkon 1 kW
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty