100 %
(2 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(2 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

easyCover obal na objektiv Sony FE 200-600mm f/5,6-6,3 G OSS

Popis produktu easyCover obal na objektiv Sony FE 200-600mm f/5,6-6,3 G OSS zelená maskovací

Neoprenový maskovací ochranný obal objektivu
Ochrana proti poškrábání a nárazům
Speciálně navrženo pro vaše Sony FE 200-600/5,6-6,3 G OSS
Snadná instalace
Udržuje váš objektiv stále jako nový

Tato maskovací neoprenová ochrana objektivu v zeleném maskovacím vzoru je ideálním doplňkem pro každého fotografa, který se věnuje focení v divoké přírodě. Nejenže chrání váš objektiv proti vnějším vlivům jako je prach, vlhkost a mechanické poškození, ale díky svému maskovacímu vzoru také pomáhá splynout s přírodním prostředím a minimalizovat rušení životního prostředí.
Neoprenový materiál je odolný, ale zároveň lehký, což umožňuje snadnou manipulaci a rychlou instalaci. Ochrana je navržena tak, aby dokonale padla na váš objektiv a zůstala na místě i při intenzivním používání.
Tato ochrana je rovnocennou náhradou za výrobek stejného typu značky LensCoat. Nabízí stejnou vysokou kvalitu a funkčnost, ale za příznivější cenu. Je to skvělá investice do dlouhověkosti vašeho objektivu a zároveň do vaší schopnosti zachycovat nezapomenutelné momenty v divoké přírodě s minimálním rušením.
Při fotografování v přírodě je důležité mít správné vybavení. Tato maskovací neoprenová ochrana objektivu je nástroj, který vám pomůže zachovat kvalitu vašeho objektivu a zároveň zůstat co nejvíce nerozpoznaný v přírodním prostředí.
Zobrazit více
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky