Popis

EcoEgg vajíčko na praní svěží bavlna 210 PD

Prací vajíčko Ecoegg je moderní inovativní a ekologický produkt na praní bílého i barevného prádla s jemnou vůní svěží bavlny. Prací vajíčko je vhodné na praní prádla pro děti i dospělé s citlivou pokožkou. 

Vajíčko obsahuje prací minerální pelety. Stačí ho vložit do bubnu pračky a prát obvyklým způsobem. Prádlo bude čisté a hebké. Prací vajíčko Ecoegg díky svému unikátnímu složení odstraňuje běžnou špínu již při nízkých teplotách. Obal pracího vajíčka není vhodný pro praní při teplotě 90 C°. 

Vhodné pro:
 
normální i citlivou pokožku dětí i dospělých
 

Klíčové vlastnosti:

- na běžně zašpiněné bílé i barevné prádlo

- na praní dětského prádla a plenek

- účinné i při nízkých teplotách

- jemná vůně svěží bavlny je kombinací oleje z pačuli doplněného olejem z květů kosatce, vanilky a rostlinného pižma

- hypoalergenní, doporučený Allergy UK a National Eczema Society

- dermatologicky testován

- šetří životní prostředí

- 70 praní = 4 měsíce praní pro běžnou domácnost 

- neobsahuje agresivní chemické látky, výrobky z ropy ani ropné deriváty, optické rozjasňovače, fosfáty ani chemická bělidla 

Doporučené použití:

Vložte do bubnu společně s prádlem a perte jak obvykle. Určeno pro dlouhodobé používání. Když se spotřebují všechny pelety, jednoduše se doplní náhradní náplní s peletami. Pro odstranění skvrn a špíny použijte Ecoegg Odstraňovač skvrn.

Ecoegg využívá jedinečnou technologii pracích pelet.

Vajíčko obsahuje dva druhy minerálních pelet, které dokážou vytvořit silnou a přírodní pěnu na praní, která jemně, šetrně ale účinně odstraní špínu a nečistoty. 

Turmalínové keramické pelety uvolňují špínu z vláken v textiliích. Bílé minerální pelety ionizují molekuly kyslíku ve vodě a mění tak její pH. Takto upravené molekuly pronikají až do hloubky vlákna textilie a důkladně odstraňují bílkoviny a tuky - tedy dvě hlavní složky nečistot. Mechanický pohyb pracího vajíčka v bubnu během pracího cyklu napomáhá mechanicky uvolněnou špínu odstranit, aniž by se prádlo poškodilo. Voda je během praní díky ionizovaným molekulám kyslíku zásaditá a to bez použití chemických látek. To napomáhá přirozenému změkčení prádla. Zásaditá voda dokáže aktivně a účinně odstranit špínu a nečistoty z prádla i při nízkých teplotách.

Nezávislé anglické laboratoře potvrdily, že výsledky praní s Ecoegg jsou srovnatelné s výsledky běžných pracích prostředků.

Ecoegg je určen i pro citlivou pokožku. 

Prací vajíčko je vhodné pro miminka, děti i dospělé s citlivou pokožkou. Byl testován a schválen UK Allergy a National Eczema Society pro citlivou a ekzematickou pokožku.

Ecoegg šetří životní prostředí i finance.

Dlouhá životnost pracího vajíčka šetří přírodu. Vajíčko je opakovaně použitelné.  Vajíčko na 70 praní vydrží cca 4 měsíce  a vajíčko 210 praní vydrží přibližně 1 rok praní pro běžnou domácnost. Funkčnost vajíčka snadno obnovíte dokoupením náhradních pracích pelet.

Výrobce: Ecoegg Ltd., Velká Británie.

Společnost Ecoegg byla založena v roce 2008. Úspěšně uvedla inovativní a efektivní výrobky pro praní a čištění na britském i celosvětovém trhu.

Jejich hrdinským produktem je Ecoegg Prací vajíčko, které je kompletní náhradou pracích prostředků a aviváží. Funguje bez použití škodlivých chemikálií. Prací síla je dána přírodními minerálními peletami, které přirozeně odstraňují nečistoty bez vyblednutí barev nebo zanechání chemických zbytků na oděvu.

V roce 2011 získala společnost Ecoegg Laundry Egg a ecoegg Dryer Eggs cenu „Allergy Friendly Product“ britské společnosti Allergy UK. Produkty získaly i několik dalších ocenění jako Inovativní produkt 2016 oceněný anglickou Královnou nebo Baby & Pregnancy Award 2014.

 

    

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ecoegg
Objem 0.75 l
Hmotnost 0.165 kg
Značka Ecoegg