0 %
(0 hodnocení)
160 W 7 kg monokrystalické přenosné solární
0 %
(0 hodnocení)
160 W 7 kg monokrystalické přenosné solární

Popis

EcoFlow 160W Solar Panel Efsolar 160W

Solární modul EcoFlow rozkládací 160 W / přenosný / taška / černá
Solární panel EcoFlow 160W je přenosný, skládací, kompaktní a váží pouze asi 7 kg . Díky tomu je ideální pro mobilní použití při kempování, festivalech, na zahradě nebo při mnoha outdoorových aktivitách . Jednoduše rozložte solární modul a uložte solární energii během několika sekund.
 
Kombinací solárního vaku s vhodnou elektrárnou lze vyrobenou elektřinu akumulovat, aby bylo možné prostřednictvím elektrárny (autonomně) zásobovat elektřinou různá zařízení na cestách . Panel se k elektrárně připojí jednoduše plug & play pomocí solární zástrčky a příslušného nabíjecího vstupu akumulátoru. Jednoduše rozložte solární panel, například při kempování, připojte vhodnou elektrárnu a uložte solární energii během několika sekund.
Výhody
Solární taška Ecoflow má výstupní regulátor MC4 , který lze použít k připojení panelu (vyžaduje kabel MC4 až XT60) k mobilní elektrárně.
Výkonnostní účinnost
Solární panel Ecoflow má maximální výkon 160W a obsahuje monokrystalické solární články s vysokou účinností 21-22% (vysoká účinnost konverze). Algoritmus MPPT EcoFlow Powerstation zajišťuje lepší výkon v chladném a zataženém počasí. Samozřejmě, povětrnostní podmínky musí být stále v provozním dosahu.
Efektivita procesu nabíjení připojené baterie závisí na intenzitě slunečního záření. Přeměna nabití solárního panelu závisí na úhlu přímého slunečního záření, teplotě, počasí a době nabíjení. Chcete-li zvýšit účinnost solárního panelu EcoFlow, používejte jej na přímém slunečním světle, umístěte jej kolmo (90°) ke slunečnímu záření a ujistěte se, že solární panely nejsou zakryté.
Použití
Otevřete a rozložte solární panel EcoFlow. Upravte solární panel na pouzdru Kickstand Case. Připevněte solární panel k KickstandCase pomocí karabinek. Připojte solární panel k vhodné elektrárně Ecoflow (není součástí dodávky). Pro efektivní využití je třeba zajistit, aby sluneční paprsky dopadaly na modul pod úhlem 90° a modul nebyl zastíněn.
Přenosné pouzdro (pro ochranu modulu, když se nepoužívá) lze také použít jako stojan, což vám umožní umístit solární energii pod úhlem 60° až 90°. Solární panely lze také zapojit paralelně nebo sériově. Další informace naleznete v pokynech.
Solární modul je chráněn proti nečistotám, prachu a vodě podle třídy ochrany IP67 . Fólie ETFE nabízí dodatečnou ochranu proti ultrafialovému záření.
Solární panel nemůže uchovávat elektřinu přímo, může pouze přeměnit udržitelnou solární energii na elektřinu a předat ji jako stejnosměrný proud do elektrárny EcoFlow (prodává se samostatně) ke skladování. Solární modul je navržen tak, aby vždy generoval maximální výkon v kombinaci s elektrárnou EcoFlow.
Parametry

Spojení solární konektor MC4
Voděodolný
Barva černá
Rady Solární panel nemůže přímo ukládat elektřinu. K uskladnění elektřiny potřebujete vhodnou elektrárnu
Zkratový proud 9,6A
Otevřený okruh napětí 21,4 V
Maximální výkon 160W
Vhodné pro EcoFlow Delta Powerstation a odpovídající generátory třetích stran
Napětí 21,4 V
Teplotní rozsah -20 ºC až +85 ºC
Typ solárního článku Monokrystalické křemíkové solární články
Přenosný, skládací
Ochrana proti povětrnostním vlivům odolný vůči povětrnostním vlivůmúčinnost 21 % – 22 %
Stupeň ochrany IP67
42 x 68 x 2,4 cm (složený)
Rozměry výrobku 157 x 68 x 2,4 cm (rozložené)
Hozměry výrobku 42 x 68 x 2,4 cm (složený)
Hmotnost výrobku 5,6 kg
Hmotnost balení 7 cca kg

Obsah balení

Solární modul EcoFlow skládací 160 W / přenosný / taška
1 x taška se stojanem
1 x solární nabíjecí kabel na XT60
Zobrazit více

Parametry

Výkon (W) 160 W
Hmotnost 7 kg
Typ článků monokrystalické
Provedení přenosné
Druh panelů solární

Podobné produkty