0 %
(0 hodnocení)
Écoiffier nádobí
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Écoiffier nádobí
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Écoiffier 100% Chef 956 sušička nádobí tečkovaná

Écoiffier střední sušička nádobí 100% Chef je krásná hračka vhodná pro dívky od 18 měsíců, s tečkovaným motivem. Sušička pro děti působí velmi realisticky, její rozměry jsou 34*21*10 cm. Je to pěkný dárek pro každé malé děvčátko, které rádo pomáhá mamince v kuchyni. Dětská sušička nádobí má zajímavý design, je vyrobena z pevných a odolných materiálů, ze zdravotně nezávadných barev pro maximální bezpečnost během her dětí.

Dětská sušička nádobí je zábavná a pěkná hračka, která upoutá každé děťátko, ale má i jiný, o něco důležitější význam. Je totiž velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale i mentálně a to právě díky těmto hračkám. Dále se prostřednictvím dětské sušičky rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které se rády starají o svých milovaných. Mytí a sušení nádobí už nikdy nebude nudná a fádní činnost.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Écoiffier
Druh nádobí
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky