Popis

Einhell 4512114

Typ příslušenství: nabíječky

Aku systém: Einhell Power X-Change

Starter Kit Einhell 5,2Ah & 4A Fastcharger

- Startovací sada Einhell 18V 5,2Ah PXC je ideálním základem pro vytvoření nebo rozšíření řady Power X-Change ve vaší domácnosti. Startovací sada s 18V 5,2 Ah dobíjecí baterií Power X-Change PLUS a vysokorychlostní nabíječkou baterií je členem multifunkčního a neomezeně kombinovatelného systému dobíjecích baterií Power X-Change od společnosti Einhell. Univerzálně použitelné baterie Power X-Change poskytují energii a výkon všem akumulátorovým nástrojům z rodiny produktů v dílně i zahradě. Nabíječky ze série lze také univerzálně použít pro každou dobíjecí baterii PXC. Výhody pro zákazníka jsou zřejmé: Jedna dobíjecí baterie a jedna nabíječka pro všechny nástroje nejen šetří značné náklady na nákup, univerzální použití také pomáhá chránit životní prostředí a poskytuje flexibilitu jak v dílně tak i na zahradě.
- Rovněž eliminuje nepořádek a chaos s různými dobíjecími bateriemi a nabíječkami pro každý samostatný nástroj. Výrobek je vhodný i pro náročnější použití. Vysoce kvalitní dobíjecí baterie odolává paměťovému efektu a samovybíjení běžně spojenému s bateriemi a dodává konstantní vysoký výkon. 18 V 5,2 Ah Power X-Change je ideální základní dobíjecí baterie z rodiny Power X-Change a je také vhodná pro použití TWIN-PACK v zařízeních na 36 V . Procesorem řízený aktivní systém baterie BMS má mikroprocesor pro trvalé sledování parametrů baterie.
- Tím je zajištěna maximální bezpečnost, optimální výkon zařízení, maximální doba provozu a maximální životnost. Aktuální úroveň nabití lze zkontrolovat na 3stupňovém LED displeji. Kryt je navržen tak, aby byl odolný proti prachu, korozi a mechanickým vlivům. Pogumovaný povrch poskytuje baterii vysokou úroveň ochrany proti nárazu a dobrou přilnavost. K dispozici je integrované tlačítko, které umožňuje snadné vyjmutí baterie z každého nástroje. Vysokorychlostní 4 Amp technologie nabíjení znamená krátké doby nabíjení a pro optimální nabíjení a maximální bezpečnost je baterie trvale sledována inteligentním systémem správy nabíjení. Režim obnovení umožňuje znovu aktivovat hluboce vybité baterie.
- Všechny aktuální informace poskytuje 6stupňový indikátor LED úrovně nabití. Pro snadné zavěšení na zeď jsou zde integrovaná závěsná oka.

Technické informace:

- Síťová přípojka nabíječka 200-250 V | 50-60 Hz
- Výstupní napětí nabíječky 20 V
- Doba nabíjení 80min
- Stejnosměrné napětí 18 V
- Kapacita baterie 5200 mAh
- Max. výkon 1260 W
- Počet baterií 1 ks

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 1.360

Výška (cm): 21.60

Šířka (cm): 8.70

Hloubka (cm): 18.00

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 1.460

Výška (cm): 9.00

Šířka (cm): 22.40

Hloubka (cm): 18.50

EAN: 4006825656787

Záruční doba: 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Einhell
Napětí akumulátoru 18 V
Kapacita akumulátoru 5.2 Ah
Nabíjecí napětí 20 V
Počet akumulátorů v sadě 1 ks
Typ sady originální