0 %
(0 hodnocení)
Electrolux
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Electrolux
Zobrazit další nabídky

Popis

Electrolux EPPCS2 Čisticí stanice

Čisticí stanice Electrolux EPPCS2 pro mopovací hubici Electrolux

Originální čisticí stanice Electrolux PowerPro EPPCS2 slouží k snadnému opláchnutí a vyždímání mopů mopovací hubice Electrolux. Vhodné pro vysavače Electrolux 900, 800, 700, AEG 7000 a další modely.

čisticí stanice Electrolux PowerPro EPPCS2
vhodné pro řadu tyčových vysavačů Electrolux 900, 800, 700, AEG 7000, 8000dvě nádržky na vodu pro oddělení čisté a špinavé vodyfunkce oplachování a čištěnífunkce ždímání
originální příslušenství Electrolux

 
Výhody čisticí stanice Electrolux EPPCS2:
 
Dvě nádržky na vodu pro oddělení čisté a špinavé vody - čisticí stanice PowerPro je vybavena dvěma nádržkami na vodu, které zajišťují proplachování mopu čistou vodou, zatímco vyždímaná špinavá voda se ukládá do samostatné nádržky.

Funkce oplachování a čištění - Jednoduchým stisknutím a uvolněním se rozpohybuje čistící kolo, které už za pouhých 5 sekund* důkladně propláchne vytírací podložky čistou vodou a odstraní z nich usazené nečistoty a špínu. *5 sekund je doporučená doba proplachování pro účinné odstranění nečistot a špíny z vytíracích podložek. Na základě interních testů společnosti Electrolux.

Jednoduchá funkce ždímání - nadzvednutím hubice PowerPro Mop na pouhých 10 sekund* zajistíte odkapání přebytečné vody a dosáhnete tak ideální vlhkosti pro efektivní mokré čištění podlah.*10 sekund je doporučená doba pro dosažení optimální úrovně vlhkosti podložek pro úklid v domácnosti. Na základě interních testů společnosti Electrolux.

Minimální kontakt se špinavou vodou - umožňuje vyhnout se nepříjemnému vyprazdňování špinavé vody díky důmyslně umístěné výpustné zátce. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Electrolux
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty