84 %
(4 hodnocení)
Elegoo
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
84 %
(4 hodnocení)
Elegoo
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Elegoo Neptune 3 Pro

Kompletně sestavena a připravena k použití

Praktický a elegantní design tiskárny Neptune 3 Pro je vybaven portálovou konstrukcí. Její kryt je vyroben z plastu, tiskárna proto váží pouhých 10,5 kg.

Tichý zážitek z tisku

Provoz všech os (X/Y/Z/E) modelu Neptune 3 Pro je díky 32bitové základní desce STM velmi tichý!

Vysoká kompatibilita s filamenty

Neptune 3 Pro je kompatibilní s PLA, TPU, ABS a dalšími běžnými tiskovými materiály.

Magnetická PEI platforma a vysokoteplotní vyhřívaná podložka

Díky magnetické PEI platformě s dobrou přilnavostí a vysokou teplotní odolností se tištěný model sám oddělí, jakmile tisková podložka vychladne. Vyhřívaná podložka o výkonu 250 W se rychle zahřívá až na 100 °C a umožňuje tak tisk různých vysokoteplotních plastů.

4,3 palcový magnetický displej s vysokou jazykovou kompatibilitou

Tiskárna Neptune 3 Pro je vybavena odnímatelnou 4,3palcovou magnetickou obrazovkou. Kapacitní obrazovku můžete držet v ruce nebo ji připevnit k základně přístroje. Mimořádně vysoká uživatelská přívětivost je zaručena!

Podporováno je 8 jazyků: čínština (zjednodušená), angličtina, španělština, francouzština, italština, ruština, němčina a japonština. Mezi jazyky lze snadno přepínat podle potřeby.

Samostatně vyvinutý Direct Dual-Gear-Extruder pro lepší extruzi

Samostatně vyvinutý mechanismus přímého dvourychlostního extruderu zaručuje téměř 3násobný poměr extruze (3:1) a silnější extruzní sílu pro přesnější tisky.

Do extruderu je integrována hrdlová trubka z titanové slitiny. Tím se účinně minimalizuje riziko ucpání.

Automatické vyrovnávání podložky pomocí vysoce přesného nivelačního senzoru

Model Neptune 3 Pro je vybaven 36bodovým automatickým vyrovnáváním podložky, které Vám ušetří práci s ručním vyrovnáváním! Pomocí inteligentního a vysoce přesného senzoru se výška tisku v různých bodech vyhřívané podložky automaticky vyrovnává stisknutím tlačítka.

Osa Z s dvojitým vodicím šroubem a dvojitým motorem

Osa Z je vybavena dvojitým vodicím šroubem, který zajišťuje přesnější pohyby, lepší kvalitu tisku a vyšší přesnost tisku.

Praktické napínače řemenů na osách X a Y

Profil osy Y je širší, což zvyšuje stabilitu tiskové platformy. Napínač řemene je nastavitelný pomocí praktického otočného knoflíku.

Energeticky úsporný chladicí ventilátor trysek

Zajímavým prvkem tiskárny je chladicí ventilátor trysek, který má na obou stranách tryskové ventilátory pro lepší odvod tepla. Po dokončení tisku se všechny ventilátory automaticky vypnou, aby se šetřila energie, minimalizovala hlučnost a prodloužila životnost ventilátoru.

Funkce náhledu modelu

Tato funkce umožňuje zobrazit náhled tiskového modelu a zjistit, jak bude vypadat po vytištění. Můžete také sledovat průběh tisku porovnáním v reálném čase. Velmi praktické!

LED panel na portálu

Na portálu je umístěn LED panel, který lze ovládat stisknutím tlačítka (na obrazovce). To zajišťuje optimální světelné podmínky ve špatně osvětlených místnostech!

Uživatelsky přívětivé senzory pro plynulý tisk

- Filament Breakage Detection: pokud se filament během tisku přetrhne, proces tisku se zastaví a pokračuje až po odstranění závady.

- Filament Shortage Alarm: když dojde k vyčerpání filamentu, proces tisku se zastaví a pokračuje až poté, kdy senzor detekuje nový filament.

- Resume Printing from Power Failure: během tisku může dojít k výpadku napájení - za takových okolností se tisk zastaví a znovu se spustí až po obnovení napájení.

Tyto inteligentní senzory účinně zabraňují plýtvání materiálem a chybám při tisku!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Elegoo
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty