91 %
(10 hodnocení)
Bluetooth Podpora Can-Bus Wifi
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
91 %
(10 hodnocení)
Bluetooth Podpora Can-Bus Wifi
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

ELM 327 V2.1

S autodiagnostikou ELM327 variantou mini můžete snadno a rychle získat přesné informace o stavu vašeho vozidla. Díky kompatibilitě s většinou benzínových vozidel vyrobených po roce 2000 a naftových po roce 2003 vám ELM327 umožní sledovat a diagnostikovat chyby, zobrazovat živá data z vašeho motoru a mnohem více, přímo prostřednictvím vašeho chytrého telefonu.
Nejrůznější aplikace kompatibilní s tímto zařízením vám umožní rychlé čtení chybových kódů, monitorování výkonu motoru a průběžnou kontrolu palivové spotřeby, což vám pomůže udržet vaše vozidlo v optimálním stavu a předejít drahým opravám.
ELM327 OBDII autodiagnostika je ideálním společníkem pro všechny nadšence do aut. Objednejte si svůj ELM327 ještě dnes a podnikněte první krok k lepší péči o své vozidlo.

Jak diagnostiku použít?
Stačí vložit ELM327 do OBDII portu ve vašem vozidle, který se obvykle nachází pod palubní deskou a zapnout vozidlo. Poté spárujte ELM327 s vaším chytrým telefonem prostřednictvím Bluetooth. Po úspěšném propojení můžete využít jednu z mnoha specializovaných aplikací, které umožňuje čtení chybových kódů, sledování živých dat z motoru a poskytuje podrobné informace o stavu vašeho vozidla. Některé aplikace jsou zdarma jiné placené. Vyberte si tu, která Vám bude vyhovovat kvalitou, cenou a použitelnými funkcemi.

Kompatibilita se všemi vozi není zaručená a může se lišit dle značky a stáří Vašeho vozidla. Autodignostila ELM327 je propojovacím článkem mezi autem a mobilní aplikací. Tato aplikace ovšem není součástí produktu a je třeba si jí stáhnout do mobilního zařízení.
Doporučené aplikace:
Torque a Car Scanner ELM OBD2
DashCommand, EOBD Facile, ELM327 Terminal, Elm Basic, OBD Car Doctor, ScanMaster Lite, TouchScan, Torque, AutoProPlus, iOBD2, Engine Link, BT1, FORScan Lite, Freediag, OBD2Spy, PC Scan Tool, openOBD, wOBD, FORScan, ZTerm, OBD Auto Doctor
Zobrazit více

Parametry

Bluetooth ano
Podpora Can-Bus ano
Wifi ano
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty