76 %
(4 hodnocení)
Emos 4G/LTE filtr FM/VHF/DAB/UHF 180 ° LTE filtr 5G
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
76 %
(4 hodnocení)
Emos 4G/LTE filtr FM/VHF/DAB/UHF 180 ° LTE filtr 5G
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Emos VILLAGE CAMP–V400

EMOS VILLAGE CAMP–V400 univerzální anténa
 
Anténa, která umožňuje vnitřní i venkovní použití pro příjem pozemního DVB-T2 televizního vysílání, analogového FM rádia a také digitálního DAB+ rádia. Výhodou je integrovaný 5G LTE filtr pro bezproblémový příjem při rušení signálem z mobilního internetu.
Anténa umožňuje příjem signálu ze 180° směru (možnost příjmu z více vysílačů). Anténu lze napájet 5V z USB portu přímo v televizi nebo set-top boxu. Délka koaxiálního kabelu v balení je 5 m.
 
Pokojová i venkovní anténa
 
Univerzální anténa, která má celkem 4 způsoby uchycení: na anténní držák, balkónové zábradlí, zeď nebo stojánek do interiéru. Je vybavená externím nízkošumovým zesilovačem, který se napájí ze sítě nebo přímo z přijímače (TV nebo set-top box).
Anténa, která umožňuje vnitřní i venkovní použití. Výhodou je integrovaný 5G LTE filtr pro bezproblémový příjem při rušení signálem z mobilního internetu. Anténa umožňuje příjem signálu ze 180° směru (možnost příjmu z více vysílačů). Anténu lze napájet z USB portu přímo v televizi nebo set-top boxu.
Na střechu?
 
Role typicky střešní antény jí nedělá žádný problém. Je vyrobená z kvalitního ABS plastu, který odolá vodě, větru i UV záření. Na stožár ji během pár minut upevníte utáhnutím pouze 4 šroubovacích matic. Ten nejlepší možný TV signál vám zajistí její horizontální i vertikální polarizace, přijímací úhel 180° a schopnost zachytit signál z více vysílačů současně.
Na zeď nebo na balkón?
 
Nemusíte kvůli ní lézt za každou cenu na střechu. Stejně bohatou nabídku televizních programů vám poskytne i v případě, že ji připevníte na fasádu nebo balkónové zábradlí. Se set-top boxem nebo přímo s TV ji pohodlně propojíte pomocí přiloženého 5 m koaxiálního kabelu o tloušťce pouhé 3 mm. Díky tomu vás nečeká žádné provrtávání se skrz zeď na balkón, tento tenký koaxiál bez problémů přivřete do okna.
Dovnitř?
 
To nejjednodušší a nejelegantnější řešení přichází na konec – vnitřní anténa. Součástí jejího balení je i šikovný stojánek, který vám umožní proměnit ji v moderní doplněk vaší obývací stěny.
Aktivní televizní anténa EMOS měla jedinou Achillovu patu, místo propojení anténního a koaxiálního kabelu, ale i tu se nám podařilo ošetřit. Tento spoj jsme vybavili odolnou gumovou čepičkou, která ho ochrání před vodou i dalšími nástrahami počasí.
Napájení USB adaptérem
 
Velkou předností je skutečnost, že je nově anténa napájena USB adaptérem. Univerzální napájení umožňuje anténu používat i v místech bez síťového napětí 230 V, tedy například v karavanu, TIR nebo na dovolené na lodi.
Využijete ji tak všude tam, kde je dostupné napájení USB adaptérem. Součástí balení je napájecí zdroj v podobě USB kabelu a USB napájecího zdroje. Pro napájení je možné využít tak USB port přímo v televizi nebo set-top boxu.
 
Nejdůležitější parametry
 
použití
pokojová/venkovní
typ antény
aktivní se zesilovačem
doporučená vzdálenost instalace od vysílače
0–80 km (vesnice)
zesilovač
vestavěný nízkošumový zesilovač se samostatným zdrojem
 
Ostatní parametry
 
příjem signálu
FM/DAB/DVB-T/T2
vhodné pro příjem Full HD vysílání
ano
vhodné pro příjem z více vysílačů
ano
přijímací úhel
180°
polarizace
horizontální i vertikální
vhodné pro dálkový příjem
ano
LTE filtr
ano
frekvenční pásma
FM/VHF/DAB/UHF
délka koaxiálního kabelu v balení
5 m
typ připojovacího konektoru
IEC
zesilovač v celokovovém těle, odolný rušení
ano
napájení
USB 5 V/200 mA (součástí balení)
frekvenční rozsah
87,5–230 MHz, 470–698 MHz
regulace zesílení
ne
vhodné pro karavany, obytné vozy
ano
počet konektorů v balení
2 ks
možnost napájení z STB
ano
RF impedance výstupu
75 Ohm
5G filtr
ano
rozměr
230 × 80 × 120 mm
prodejní obal
1 ks, krabice
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Emos
4G/LTE filtr ano
Frekvenční pásma FM/VHF/DAB/UHF
Přijímací úhel 180 °
LTE filtr 5G ano
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky