Popis

Epson EH-TW7000

Home cinema projektor Epson EH-TW7000 v bílém provedení se díky všestranným možnostem instalace, kompaktním rozměrům, jasnému a ostrému obrazu a množství pokročilých funkcí stane zábavným a funkčním společníkem ve vaší domácnosti. Dokáže promítat obraz v rozmezí 40" - 500" s projekční vzdáleností 2,95 až 4,77 metru. S určitostí potěší kvalitní 4K PRO-UHD rozlišení, svítivost 3 000 lumenů, kontrastní poměr 40 000 : 1, funkce posunu objektivu, optické přiblížení, korekce lichoběžníkového zkreslení, či funkce interpolace snímků (ostrý obraz v rychlých scénách). Zařízení disponuje možností zobrazení obrazu 2D i 3D, technologií potlačení šumu, Bluetooth a širokým rozhraním pro připojení externích zařízení.
 

Vylepšete svou domácí zábavu
Tento projektor s rozlišením 4K PRO-UHD nabízí špičkové funkce za dostupnou cenu. Čeká vás obraz v rozlišení 4K s prvotřídní kvalitou a promítací plocha o velikosti až 500". Nastavení obrazu nevyžaduje velkou námahu, protože můžete využít funkci posunu objektivu, optické přiblížení a korekci lichoběžníkového zkreslení. Užijte si obraz v rozlišení 4K ze streamovacích zařízení, přehrávačů Blu-ray, herních konzolí a dalších zařízení, které můžete připojit prostřednictvím portů HDMI.
 

 
Perfektní obraz
Vychutnejte si jasný a živý obraz s tímto cenově dostupným projektorem s rozlišením 4K PRO-UHD. Díky stejně vysokému bílému a barevnému světelnému výkonu 3 000 lumenů, poskytuje vysoký jas a intenzivní barvy. Vysoký kontrastní poměr 40 000 : 1 zajišťuje syté odstíny černé barvy a jasně prokreslené detaily stínů. Funkce interpolace snímků zajišťuje ostřejší obraz v rychle se pohybujících scénách.
 

 
Zážitek z velké projekční plochy
Tento projektor dokáže vytvořit promítací plochu o velikosti až 500 palců, zobrazuje obraz 2D i 3D a pyšní se technologií potlačení šumu. Díky funkcím posunu objektivu, přiblížení a korekce lichoběžníkového zkreslení můžete mít obraz přesně tam, kde potřebujete.
 

 
Streamujte obsah bez námahy
Připojením streamovacího zařízení k zadní části projektoru můžete jednoduše, bez nutnosti nastavení a bez čekání, začít s přehráváním obsahu v rozlišení 4K. Můžete také zobrazit obsah 4K z herní konzole, set-top boxu, přehrávače Blu-ray, tabletu, či jiného zařízení prostřednictvím dvou portů HDMI. Pomocí funkce Bluetooth můžete bezdrátově připojit zvukové soustavy.
 

 
Užívejte si až sedm let sledování filmů
Díky neuvěřitelně dlouhé životnosti lampy, která minimalizuje potřebu výměny, se můžete dívat na film na velké promítací ploše každý den po následujících sedm let. Projektory Epson jsou známé svou spolehlivostí, takže se nemusíte bát, že by vám unikla byť jen minuta z vašeho oblíbeného filmu, hry nebo programu.
 

 
Více než jen rozlišení
Projektory Epson s rozlišením 4K PRO-UHD využívají komplexní přístup k tvorbě obrazu, který přesahuje obyčejný příjem, zpracování a promítání obsahu v rozlišení 4K. Úžasný obraz je výsledkem kombinace technologií, které se navzájem doplňují. Patří mezi ně stejně intenzivní jas barev i bílé barvy, technologie 3LCD, ovládání kontrastu, HDR10 a zpracování barev.
 

 
Jasnější a živější projekce
Samotný bílý jas nezaručí věrné barvy na promítaném obraze. Technologie 3LCD v projektorech Epson zajišťuje stejně vysokou úroveň bílého i barevného světelného výstupu, takže obraz je jasný a živý.
 

 
Inovace, na kterých záleží
Díky technologii 3LCD mají projektory Epson výrazně vyšší hodnotu barevného jasu než jednočipové projektory DLP. Proto projektory Epson nabízejí třikrát jasnější barvy, což znamená živější a barevnější obraz.
 

 
Obraz bez blikání
Na jednočipových projektorech a LED projektorech se může vyskytovat tzv. duhový efekt, což vysvětluje, proč někteří lidé vidí rušivé blikání během rychlých pohybů obrazu. Projektory Epson používají k zajištění plynulého obrazu technologii 3LCD, díky které se duhový efekt nikdy nevyskytne.
 

 
Klíčové funkce

Technologie 4K PRO-UHD k zajištění ostrého a jasného obrazu - sledování obrazu v nativním rozlišení 4K a vylepšení obrazu s nižším rozlišením než 4K

Jednoduchá instalace a přístup k obsahu - streamování obsahu po připojení zařízení k některému ze dvou portů HDMI

Vysoká kvalita a dostupná cena

Zážitek z velké projekční plochy - nejlepší zážitky při sledování filmů a sportovních přenosů a při hraní her

Životnost lampy 5 000 hodin v úsporném režimu

Projekční soustava - technologie 3LCD, uzávěrka s tekutými krystaly RGB

Svítivost - 3 000 lumenů

Rozlišení - 4K PRO-UHD, 16 : 9

Kontrast - 40 000 : 1

Zdroj světla - lampa

Lichoběžníková korekce - manuální vertikální: ± 30°, manuální horizontálně ± 30°

Velikost projekce - 40" - 500"

Projekční vzdálenost - 2,95-4,77 m

Přípojky - USB 2.0 typu A (2×), USB 2.0 typu mini-B, vstup HDMI (2×), zvukový výstup - stereofonní minikonektor, Bluetooth

Vlastnosti - nastavení 3D hloubky, vylepšení 4K, interpolace snímků, horizontální a vertikální korekce lichoběžníku, Quick Corner, podpora bezdrátové sítě LAN

Barevné režimy 2D - dynamický, přirozený, kino, jasné kino

Podporované formáty 3D - vedle sebe, horní a spodní

Barevné režimy - automatické, kino, dynamické, přirozené, jasné kino
Zobrazit více

Parametry

DVI ne
HDMI ano
Dálkové ovládání ano
Reproduktor ne
WI-FI ne
LAN ne
Hlučnost 32 dB
Přenosné ne
Výrobce Epson
Kontrast 40000 : 1
Životnost lampy v ECO provozu 42062 hodin
Technologie projekce LCD
Nativní rozlišení 3840 x 2160
Svítivost 3000 ANSI
3D projekce ano
Hmotnost 6.6 kg
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty