Tyčový vysavač ETA Moneto AquaPlus 4449 Akumulátorový tyčový vysavač 3v1 Integrovaný elektrický rotační kartáč vysaje koberce i tvrdé podlahy Kombinace tyčového vysavače s mopem a ručního vysavače Praktické LED osvětlení vysávané plochy Výdrž až 50 min. na jedno nabití Li-Ion baterie Možnost nastavení 2 stupňů sacího výkonu Ergonomická a sklopná rukojeť pro pohodlné používání HEPA filtr zachytí mikročástečky prachu Nabíjecí adaptér pro uskladnění a nabíjení vysavače Technologie CLICK & CLEAN pro... Celý popis

Koupit za 4 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tyčový vysavač ETA Moneto AquaPlus 4449
Akumulátorový tyčový vysavač 3v1
Integrovaný elektrický rotační kartáč vysaje koberce i tvrdé podlahy
Kombinace tyčového vysavače s mopem a ručního vysavače
Praktické LED osvětlení vysávané plochy
Výdrž až 50 min. na jedno nabití
Li-Ion baterie
Možnost nastavení 2 stupňů sacího výkonu
Ergonomická a sklopná rukojeť pro pohodlné používání
HEPA filtr zachytí mikročástečky prachu
Nabíjecí adaptér pro uskladnění a nabíjení vysavače
Technologie CLICK & CLEAN pro snadné nasazení a odejmutí mopovacího nástavce
Představení tyčového vysavače 3v1 ETA Moneto Aqua Plus
Tyčový vysavač ETA Moneto Aqua Plus 4449 podlahy efektivně vysaje a díky mopovacímu nástavci i vytře. Díky technologii CLICK & CLEAN je nasazení a odejmutí mopovacího nástavce snadné a intuitivní. Vysavač se přizpůsobí každému povrchu. K tomu mu pomáhá praktické nastavení mezi dvěma sacími výkony. Nižší výkon využijete na tvrdé podlahy a vyšší zase oceníte při vysávání koberců. Na všechny nečistoty vám posvítí LED osvětlení. S výkonným 18V Li-ion akumulátorem můžete uklízet až 50 minut bez přerušení. Nabití následně probíhá v přiložené nabíjecí základně a trvá 6 hodin.
Výkonný akumulátor
Tento model je vybaven 18V Li-ion akumulátorem, což znamená, že už vás nijak nebudou omezovat kabely. Baterie vydrží až 50 minut provozu, což je dostatek času na úklid celého domu. Opětovné nabití trvá zhruba 6 hodin. Vysavač ETA Moneto Aqua Plus je vybaven i kontrolkami, díky níž budete mít vždy skvělý přehled o provozu a stavu baterie.
Jednoduché mopování
Vytřít podlahu ještě nikdy nebylo tak jednoduché. Součástí balení je totiž mopovací nástavec se 150 ml nádržkou na vodu. Bez problému tak naráz zvládnete vyčistit až 40 m2. Pro ještě vyšší účinnost můžete do nádobky přidat také čisticí prostředek. V každém případě ale dosáhnete skvělých výsledků s minimálním množstvím vody.
LED osvětlení
Pod postelí, gaučem nebo třeba pod stolem. Existuje tolik míst, kde se můžou prach a drobečky schovávat i po velmi dlouhou dobu. Proto je přístroj ETA vybaven praktickým LED osvětlením na hlavici. S jeho pomocí budete mít vždy přehled o vysávaném prostoru. Teď už vám neunikne ani smítko!
Příjemné použití
S technologií Click & Clean je nasazení i odejmutí mopovacího nástavce opravdu jednoduché. Rukojeť zařízení má ergonomický tvar, takže se velmi příjemně drží. Po skončení úklidu ji navíc můžete sklopit a vysavač tak půjde mnohem snáze uskladnit. Navíc díky nízké hmotnosti s ním lze snadno manipulovat.
Prodlužka záruky
Na motor vysavače ETA Moneto AquaPlus se vztahuje bezplatná služba Prodlužka záruky. Po registraci se tak záruka na motor vysavače prodlouží na 3 roky. Prodlouženou záruku si zaregistrujte ZDE .
Srovnání modelů ETA
Technická specifikace:

Model: ETA Moneto AquaPlus 4449 90010
Barva: bílá, tyrkysová
Rozměry vysavače: 121 x 27,5 x 22,5 cm
Baterie: Li-Ion 21,6 V
Čas nabíjení: cca 6 hod.
Výdrž vysávání: až 50 min.
HEPA filtr: ano
Kapacita odpadní nádobky: 550 ml
Hlučnost: 80 dB
Hmotnost vysavače: 3,3 kg

Obsah balení: 1x Tyčový vysavač ETA Moneto AquaPlus 4449 (součástí je baterie Li-Ion 21,6 V) 1x Napájecí adaptér 1x Odkládací stojan 1x Štěrbinová hubice 1x Mopovací textilie na běžné čištění 1x Nástavec na mopování 1x Nálevka na vodu 1x Uživatelský CZ manuál
Zobrazit více

Podobné produkty