Popis

Eva Kiedroňová Péřová zavinovačka Dráček péřová výplň

Péřová zavinovačka (peřinka) je vhodná pro děti od narození. Doporučujeme pro děti do cca 4. m. věku . Pokud má porodní váhu menší nebo okolo 2500g, vyplatí se koupit peřinku malou, kterou pak využijete na další 2-4 měsíce. Jinak by v ní dítě mohlo tzv. "plavat".

Péřová zavinovačka znamená, že je plněná čerstvě vyčištěným novým provětraným ručně draným husím peřím pouze v takovém množství, aby dítěti nabízela pohodlí, pocit jistoty, bezpečí a tepla, ale také pevný základ. Jestliže máte v rodině alergickou zátěž, doporučuji dát přednost zrovna této peřince, která se vesměs používá maximálně 3-4 měsíce po narození dítěte.

Upozornění nedoporučuje se péřová peřinka pro alergiky na peří. Peřinku je nutno denně načechrat, protřepat,vyvětrat a převléknout. Peřinky budete potřebovat dvě, na střídačku, nebot ji doporučujeme pravidelně větrat pokud možno v otevřeném okně.

Na peřinku budete potřebovat minimálně 2-3 povlaky na prostřídání. Peřinky obsahují 75% draného husího peří a 25% prachového husího peří.

Velikost: péřové výplně je 80x80 cm s jedním koncem prodlouženým pro pohodlné zabalení. Péřová výplň má gramáž cca 400 g.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Eva Kiedroňová
Barva bílé
Rychlozavinovačky ano
Délka zavinovačky 80 cm
Motiv jednobarevný
Vrchní materiál 100% bavlněné
Zapínání zip
Zimní ano
Letní ano
Druh zavinovačka
Vnitřní materiál péřové
Hřejivost 0.7 tog
Určení pro kluky a holky
Do autosedačky ano
Zobrazit více parametrů