94 %
(11 hodnocení)
710 W 38 mm 3 kg Extol 230 V
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
94 %
(11 hodnocení)
710 W 38 mm 3 kg Extol 230 V
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

EXTOL INDUSTRIAL 8793302

Charakteristika 
Frézka je určena k frézování hran, profilů, otvorů do dřeva s různými tvary v závislosti na tvaru použité frézy. Frézka může pracovat s frézami se stopkou 6 a 8mm. Srdcem frézky je silný 710W motor s regulací otáček v rozsahu 13000-33000/min, který umožňuje přizpůsobit rychlost typu materiálu. Dále je vybavena elektronickou kontrolou otáček, která jí umožňuje mít konstantní otáčky i při zatížení a funkcí "soft start" zajišťující hladký start bez nárazů. Pro přesnou práci je zanořovací základna vybavena hloubkovou zarážkou s možností přesného posunu v řádu desetin milimetru. Při práci s tvrdým dřevem můžete využít revolverovou zarážku pomocí, které si rozdělíte frézovanou hloubku do několika vrstev a postupně je budete odebírat. Balení obsahuje tři různé základny: zanořovací, jednoruční a základnu s rukojetí. Dále lze dokoupit předsazenou základnu vhodnou pro práce u stěn. Frézka lze snadno vyjmout ze základny a vložit do jiné základny v závislosti na prováděné práci. Tato modularita výrazně usnadňuje a zrychluje práci.
Hlavní přednosti 

regulace otáček umožňuje přizpůsobit otáčky vzhledem ke stavu obráběného materiálu, což vede k lepšímu vzhledu a opracování
nastavitelná hloubka frézování s možností přesného posunu po desetinách milimetru
revolverové zarážky pro postupné zanořování frézy při opracovávání tvrdého dřeva
masivní hliníková základna
frézku lze snadno vyjmout ze základny a vložit do jiné podle prováděné práce
možnost připojení odsávacího zařízení snižuje prašnost při práci
snadná výměna upínacích kleštin umožňuje použít frézy s průměrem stopky 6 nebo 8mm

 
Nářadí Extol Industrial
Extol Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře. Tyto stroje procházejí přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce a prvotřídní komponenty z nich dělají odolné a spolehlivé partnery v náročných podmínkách.
 
Špičkový materiál a robustní konstrukce
Extol Industrial používá prvotřídní materiál - a rozhodně na něm nešetří. Kalená ocel použitá oproti běžnému nářadí při výrobě klíčových dílů nejen zvyšuje jejich odolnost, ale zlepšuje jejich funkci a zamezuje zaseknutí materiálu. Stroje jsou konstruovány tak, aby s rezervou vydržely tvrdé zacházení a dlouhodobé každodenní nasazení.
 
Zesílená odolnost převodů
Cementované převody z oceli legované chromem, vanadem, niklem a titanem výrazně zvyšují životnost.
 
Komutátory s dlouhou životností
Vysoce odolná vinutí z nejčistší mědi zaručují mimořádnou tepelnou odolnost do 250°C a zvyšují tak životnost motoru. Obsah stříbra v komutátoru činí celých 0,8%, což výrazně zlepšuje vodivost a zvyšuje tak výkon.
 
Značková ložiska
NSK kuličková ložiska patří ke světové špičce a zajišťují dokonalý chod rotujících částí.
 
Prachotěsný spínač
Prachotěsný spínač renomované značky Defond je u velkých strojů navíc vybaven systémem ochrany proti nechtěnému spuštění. Jeho precizní konstrukce zaručuje citlivé ovládání výkonu stroje.
 
Prověřená ergonomie
Ergonomické a konstrukční prvky tlumící vibrace a snižující únavu při práci jsou u strojů určených k dlouhodobému užívání nezbytnou samozřejmostí. Extol Industrial se soustřeďuje na funkčnost a praktičnost, a teprve poté na líbivost. Jedním z charakteristických rysů našich strojů jsou extra štíhlé rukojeti, umožňující přirozenější úchop ruky.
 
Ultraohebný kabel
Všímáme si detailů - často v nich spočívá rozdíl mezi frustrací a příjemnou prací. Dlouhý přívodní kabel z ultraohebné pryže je příjemný na dotek i při manipulaci.
Zobrazit více

Parametry

Příkon 710 W
Hloubka řezu 38 mm
Hmotnost 3 kg
Výrobce Extol
Napětí 230 V
Výkon 710 W
Typ frézky horní
Určení univerzální
Napájení síťové
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty