0 %
(0 hodnocení)
dětské Sony
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
dětské Sony
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

EyePet Adventures

Nejoblíbenější mazlíček na světě se pouští do ještě větších dobrodružství.

Zahrajte si nové hry s rozšířenou realitou. Vytvořte si pouto se svým mazlíčkem EyePet – starejte se o něj a vydejte se společně na dobrodružství.

Staňte se členem světoznámého klubu EyePet Explorer Club. Prozkoumejte tajná místa ležící pod vaší podlahou.

Objevujte záhadné předměty, které tam schovali jiní mazlíčci EyePets. Pak jejich ztracené magické hračky znovu vytvořte a hrajte si s nimi.

Jako odměnu za veškeré aktivity získáváte tokeny, za které můžete odemykat ještě víc zábavy.

Prezentace

Zlomyslný a kouzelný

Ten rozlítaný neomalený uzlíček plný zábavy je zpět na systému PSP, připravený vydat se na novou výpravu. Hra EyePet Adventures vezme vás i vašeho chlupatého kámoše na výlet pod podlahu, kde objevíte tajuplné předměty, které schovali a ztratili jiní mazlíčci EyePet. Může se zabořit pod jakýkoliv povrch ve svém výzkumném plavidle Explorer Craft – šikovném malém dopravním prostředku, které se vynořuje ze země, aby nabral vašeho mazlíčka EyePet, než se zase ponoří do hloubky a podlaha nad ním se uzavře.

Zatímco vy objevujete podivuhodný nový svět, váš mazlíček EyePet létá mezi skalami, do jeskyní a pod vodu, aby nasbíral žetony Pet Token a získal nové hračky. Pokud se zadrhnete, tak je tu vždycky Casey, další člen výzkumnického klubu EyePet Explorer Club, který je vždy po ruce, ať už jste se zasekli v jeskyni nebo se vyhýbáte strašidelným pavoukům.

Nad zemí můžete se svým mazlíčkem hrát společně spousty her, včetně těch, které jste našli na svých cestách. Ať už jste na pláži, ve své ložnici nebo na zahradě, sledujte, jak váš troufalý kamarád samým vzrušením skáče a kňučí, zatímco si spolu s ním pomocí augmentované reality užíváte hromadu zábavy. Nezapomeňte si svého mazlíčka EyePet také vyfotit a obrázky pak připnout do svého vozidla Explorer Craft.

Postavy

Prozkoumejte všechno

Váš nový nejlepší kamarád je připraven na obrovské dobrodružství na systému PSP – hra EyePet má zamířeno na spoustu zábavy. Možná je malý, ale taky je pěkně zlomyslný, a vždycky je připravený ponořit se pod podlahu a zkoumat nový svět plný vzrušení. Stačí si vzít svůj systém PSP a kartu Magic Card a budete s ním moci trávit čas bez ohledu na to, kde právě jste.

Kromě dobrodružství a objevování báječných nových věcí na hraní se o svého mazlíčka EyePet budete muset starat – stejně jako o každé jiné zvířátko. Krmte ho koláčky, aby nebyl hladový, hrajte si s ním, aby byl spokojený, a občas ho osprchujte, aby byl čistý jako padlý sníh. Až váš nový nejlepší kamarád bude potřebovat koupel, poznáte podle toho, že začne vypadat trochu umouněně.

Pod podlahou jsou postele, misky na jídlo a další hry z augmentované reality, které můžete objevit. Ztratily je jiní majitelé mazlíčků EyePet a vy je na svých cestách můžete nasbírat – pátrejte po tretkách s pirátským námětem, odměnách ze statku a středověkých dobrůtkách.

Svého mazlíčka EyePet můžete také upravit, jak se vám líbí. Ostříhejte a nabarvěte mu srst, oblékněte ho pro jakoukoliv příležitost do roztomilých oblečků nebo jej vyzdobte parádními doplňky – může být právě tak jedinečný jako vy.

Hratelnost

Dobrodružství začíná...

Rozkošný mazlíček EyePet je zpět, připravený vzít vás na zbrusu novou výpravu na systému PSP. Tak si sbalte zavazadlo – budete potřebovat svůj systém PSP, kopii hry EyePet Adventures, PSP Camera (kameru pro systém PSP) a kartu Magic Card.

Vyrážíte se svým chlupatým přítelem na nové putování. Nejen, že se k vám mazlíček EyePet připojí v parku, v autě nebo na prázdninách – nyní se můžete vydat na výlet pod vlastní podlahu a učinit tam úžasné objevy. Připojte se k vyhlášenému klubu EyePet Explorer Club, přivolejte své vozítko Explorer Craft a sledujte, jak váš troufalý společník hned vesele naskočí.

Při prodírání se tajuplným jeskynním světem ležícím pod vaší podlahou objevíte poklady v podobě zábavných aktivit, které stojí za to prozkoumat. Provázejte mazlíčka EyePet okouzlujícími jeskyněmi nabitými bizarními hádankami, žetony Pet Token a předměty, které tu zanechali jiní mazlíčci EyePet. Nepřestávejte dávat pozor, jestli kolem nejsou ztracené kouzelné hračky, opravte je a užijte si s nimi spoustu legrace. Nezapomínejte nasbírat tolik žetonů Pet Token, kolik jen jde – můžete je použít na vylepšení vozítka Explorer Craft, aby mohlo vstupovat do nových oblastí, nebo na nákup nových kostýmů, vybavení a her.

K této vzrušující nové výpravě ale patří všechna klasická zábava, která plyne z toho, že jste majitelem mazlíčka EyePet. Krmte ho, umývejte ho, hrajte si s ním a upravujte mu srst a oblečení, aby stále vypadal spokojeně a cítil se šťastně.
Zobrazit více

Parametry

Žánr dětské
Výrobce Sony
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky