0 %
(1 hodnocení)
Fender delay
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(1 hodnocení)
Fender delay
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Fender Hammertone Delay

Fender Hammertone DelayEfektový pedál typu delay pro elektrickou kytaru. Tento efekt poskytuje 3 typy efektu delay a až 950 ms čistého zpoždění. Analog Dry-Through udrží váš tón čistý, když je efekt zapnutý. Hammertone Delay je v pevném a odolném celo kovovém šasí s vstupními a výstupními konektory na horní straně, díky čemuž se pohodlně vejde do každého pedalboardu a zabere jen minimum prostoru.
 

Model: Fender Hammertone Delay
3 režimy efektu Delay: Clean Digital Delay, Warm Analog Delay, Crisp Tape Echo
Digitální Delay efekt navržený společností Fender
Přepínače: Type a Mod
Vstupní/výstupní konektory na horní straně pedálu
True-bypass Switching
Napájení 9-voltovým AC adaptérem (není součástí balení)
 

Originální efekt Delay navržený společností FenderEfekt Hammertone Delay byl navržený odborníky ze společnosti Fender a nabízí nádherné dobarvení vašeho zvuku a to díky 3 typům modulačních efektů Delay.Fender Hammertone Delay nabízí 3 typy efektu Delay. Využít můžete Clean Digital Delay, Warm Analog Delay nebo Crisp Tape Echo. Jediné, co pro to musíte udělat, je přepnout spínač. Snadné a intuitivní ovládání je samozřejmostí.

Potenciometry s logem FenderTři modré retro potenciometry s klasickým F logem vzdávající hold historickým nástrojům Fender, jsou snadno čitelné, lehce nastavitelné a skvěle vyniknou na podiu.

Odolná konstrukceVšechny efekty ze série Hammertone vynikají robustní hliníkovou konstrukcí, díky které budete mít jistotu, že se s vaším pedálem nic nestane i na náročném turné. True bypass switching zajišťuje snadné nastavení a opravdu čistý tón.

Konektory na horní straně pedáluVstupní a výstupní jack konektory umístěná na horní straně šasí každého efektu z řady Hammertone umožňují zapojení více pedálů blízko vedle sebe na jednom pedalboardu a tak zvyšují možnosti zapojení. 
 
Připravil JH
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fender
Typ delay
Provoz na baterie ne
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty