92 %
(147 hodnocení)
Ferplast klece pro králíky 96 x 57 x 56 cm
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
92 %
(147 hodnocení)
Ferplast klece pro králíky 96 x 57 x 56 cm
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ferplast Casita 100 96 x 57 x 56 cm

Barevná varianta: dle momentální skladové dostupnosti.
Prostorná klec s otvírací střechou pro morčata a králíky.
V této extra velké a prostorné kleci se bude Váš malý mazlíček cítit báječně. 
Klenutou horní část klece je možné otevřít. Malé bezpečnostní sponky zabraňují otevření horní části klece samotným zvířátkem. Klenutý tvar střechy poskytuje zvířatům větší možnost pohybu, což ocení zejména králíčci. Moderní lem dodává střeše dojem elegantní kopule.  Klec je také možné otevřít pomocí zasunovacích dvířek v přední části klece. Zasunovací dvířka umožňují přizpůsobit šířku otevření a zároveň snižují riziko zranění. Pokud je necháte otevřená, zvířátka mohou bez problémů do nebo z klece. V zavřeném stavu jsou dvířka jištěna příčkou, aby se morče nebo králíček nedostali z klece ven!
Klec je dodávána se základním příslušenstvím z kvalitní umělé hmoty, které Vašemu mazlíčkovi zpříjemní pobyt v kleci a Vám ušetří práci. Součástí vybavení je zásobník na seno, který se plní zvenčí a zvířátko se obslouží samo podle libosti. Tento systém má několik výhod, jednak z něj téměr nevypadává seno a zásobník nezabírá zbytečně v kleci místo. Na šířku klece je možné přidělat mezipatro. Místo pod ním může skoužit ke spaní a poskytuje obyvateli klece jistotu a bezpečí. Na mezipatře se nachází miska na krmení. Další misku na krmivo je možné připevnit buď na stávající, nebo ji jednoduše umístit do klece. Kapátková napáječka o objemu přes 500ml se připevňuje na klec zvenčí a umožňuje Vašemu králíčkovi nebo morčeti neustálý přístup k čerstvé vodě.
Rozměry: 96x57x56cm
Tloušťka drátu: 3mm
Výška plastové vaničky: 16cm
Upozornění: Všechny výrobky značky Ferplast jsou vyrobeny v souladu se stávajícími bezpečnostními normami zemí EU. Plastové části výrobků Ferplast neobsahují žádná chemická rozpouštědla ani fosfáty. Do ovzduší tak neuvolňují žádné škodlivé toxické látky a jsou zcela bezpečné pro zdraví zvířát i jejich majitelů a v žádném případě neohrožují zdraví dětí. Proto se v klecích Ferplast mohou naši mazlíčci dožít až o 30% vyššího věku.
Přednosti klece pro hlodavce Ferplast Casita 100:

velká klec pro hlodavce se stabilním umělohmotným dnem
stabilní upevnění mříže na vaničku dna
jednoduchá montáž díky postranním klipům
bez spodní vaničky je možné použít jako ohrádku
rozdělená, zaoblená horní část s boční lištou
stabilní zavírání
praktická zasunovací dvířka, v uzavřeném stavu mají extra zajištění
plastový zásobník na seno, který se připevňuje zvenčí
plastový, odnímatelný domeček na spaní přes celou šířku klece
mezipatro nad domečkem na spaní
plastovou misku na krmivo
velká kapátková napáječka s objemem více než 500ml vody

Jednoduše řečeno - tato klec bude pro Vašeho mazlíčka luxusním domečkem.
Důležité: Nedoporučujeme umisťovat klec na vyvýšená místa, jelikož by si zvířata mohla v případě pádu z výšky ublížit. Pro bezpečí Vašeho zvířete umistěte klec přímo na zem a nepokládejte na ni žádné další předměty.
Neopomeňte, že Vaše zvíře musí mít dostatek prostoru k volnému pohybu a ke cvičení, například za pomoci různých doplňků jako jsou kolotoče nebo díky každodennímu proběhnutí mimo klec.
 
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ferplast
Typ klece
Určení pro králíky
Rozměry 96 x 57 x 56 cm
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky