92 %
(151 hodnocení)
Ferplast klece pro králíky plastové 96 x 57 x 56 cm
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
92 %
(151 hodnocení)
Ferplast klece pro králíky plastové 96 x 57 x 56 cm
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ferplast Casita 100 96 x 57 x 56 cm

Ferplast klec Casita 100 96x57x56cm
mix barev podestýlky. Klec je dodáván v různých barvách podestýlky. Barvy jsou dodávány náhodně v závislosti na skladu.

Klec Casita 100 je vhodná pro králíky a velké hlodavce, například morčata. Klece Casita vynikají mimo jiné klece svou výškou, která je o 20% větší, což poskytuje zvířatům více obytného prostoru. Kromě toho je vybaven potřebným příslušenstvím pro každého hlodavce:

- Malina

- pocnik

- mísa

- bungalov se schody

Klec se velmi snadno čistí: stačí otevřít střechu a dostanete se ke všem částem, které vyžadují důkladnější čištění. Díky montážnímu systému „SaveSpace Packing“ jej lze zcela složit, takže přeprava a skladování se nestanou problémem.

Klec morčat

Klec je místem, kde morče tráví drtivou většinu svého života. Takže se musíte ujistit, že je pohodlný a bezpečný. Základní podmínkou, kterou by měla klec morčat splňovat, je povrch dna přizpůsobený potřebám hlodavce. Doporučuje se, aby měl rozměry nejméně 80x50 cm. Morčata by neměla být chována v akváriích, protože průtok vzduchu v nich je výrazně omezený. Volný oběh bude zajištěn klecí s víkem tyče. Spodní část takové klece je plastová bedna, která usnadňuje udržování čistoty prasete. Vysoké okraje podestýlky minimalizují problém s naléváním podestýlky mimo klec. Praktickým doplňkovým prvkem zařízení je zavěšený podavač, do kterého můžete umístit například čerstvé seno - jednu z oblíbených lahůdek morčete.

Králičí klec

Musí být prostorný. Velká plocha dna umožňuje hlodavci volně se pohybovat a odpočívat v pohodlné poloze a vhodná výška klece umožňuje - charakteristické pro králíky - stát ve sloupku. Proto se doporučuje, aby králičí klec byla cca. 100x50 cm nebo více. Neméně důležitá je správná cirkulace vzduchu, která je zajištěna krytem tyče. Plastové dno klece usnadňuje čištění a vysoké okraje kyvety omezují podestýlku před rozprašováním na podlaze. Další výhodou je zavěšený kovový podavač, do kterého můžete umístit například čerstvé seno, chránit ho před znečištěním a vlhkostí a zároveň poskytnout hlodavci snadný přístup k vašim oblíbeným lahůdkám. Dlouhý a pohodlný život zaručí králíkovi pouze takovou klec, která plně vyhovuje jeho potřebám.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ferplast
Typ klece
Určení pro králíky
Materiál plastové
Rozměry 96 x 57 x 56 cm
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky