0 %
(0 hodnocení)
Donner úprava vody
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Donner úprava vody
Zobrazit další nabídky

Popis

Filtr Pool & Spa DONNER MSPA 2ks

Pool & Spa filter. Kompatibilní modely: MSPA filter FD2089

Filtrační kartuš Donner MSPA určena pro filtraci vody ve vířivkách a bazénech. Filtr pomáhá odstraňovat nečistoty, prach a jinou špínu. Zajistí tedy průzračně čistou vodu. Filtry doporučujeme pravidelně čistit a měnit. Toto dvoj balení je vhodné pro všechny modely nafukovacích vířivek řady MSPA. Nasazují se jednoduchým pootočením přímo na filtrační přírubu uvnitř vířivky.

Filtrační vložka pro bazény a lázně MSPA je certifikován a testován organizací IAPMO podle NSF/ANSI 50. Filtr používá materiály bez obsahu olova a BPA.

Filtrační kartuš MSPA určena pro bazény a vířivky je vyrobena z tkaniny Trilobal. Tím je zvětšená filtrační plocha, která zadržuje více nečistot, aniž by došlo ke snížení průtoku vody. Díky inovované technologii Dirt-Locking látka zachycuje mnohem více nečistot než běžná látka. Tento filtr odstraňuje vlasy, listí, prach, usazeniny, písek, apod.

Vyztužené koncové kryty jsou nejen odolné proti rozbití, ale jsou velmi odolné i vůči chemikáliím běžně se vyskytujících v bazénech a lázních. Jedinečná struktura filtrační tkaniny usnadňuje zachycení velkého objemu nečistot. Filtr lze snadno mýt a čistit. Po vyčištění je filtr opět jako nový a připraven pro další použití.

Vlastnosti:

- certifikováno NSF/ANSI 50
- účinek filtrace až 95%
- výkonný filtrační výkon
- koncový kryt s vysokou odolností vůči chlóru
- dlouhá životnost
- snadné čištění
- obsah balení 2 ks

Technické parametry:

- vnější průměr: 110 mm ( 4.3" )
- výška: 87 mm ( 3.4" )
- průměr horního otvoru: 66,2 mm ( 2.6" )
- průměr spodního otvoru: /

Filtr DONNER MSPA může být používán pro nafukovací vířivky YUNDA. Model je kompatibilní s modely filtrů INTEX. Pro všechny mobilní - nafukovací vířivky řady MSPA např.: Premium Alpine, Premium Oasis, Camero B-130, Super Camero B-150, Luxury Ecotic, Alpine B-090 Lite, Alpine M-019LS Lite, Silver Cloud B-112 Lite, a další...
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Donner
Typ úprava vody
Zobrazit další nabídky