Popis

FIXED gelové pouzdro pro Samsung Galaxy S20 FE čiré FIXTCC-602

TPU gelové pouzdro FIXED slouží jako jednoduchá, ale přesto efektivní ochrana vašeho chytrého telefonu Samsung. Pouzdro je vyrobeno z odolného a ohebného TPU materiálu přesně na míru daného zařízení. Díky přesně padnoucím výřezům nezakrývá konektory na sluchátka a nabíjení. Chrání boční a zadní části vloženého přístroje nejen před poškrabáním a případnými pády, ale také před usazováním nečistot. Gelové pouzdro je v plně transparentním provedení, tudíž nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu. Okraje pouzdra lehce přesahují displej a chrání ho tak před poškrabáním. Pro maximální ochranu telefonu je však vhodné doplnit pouzdro sklem na displej.
Prodej gelových pouzder FIXED pro smartphone Samsung je realizován po jednotlivých baleních. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. 
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

materiál: ostatní
materiál upřesnění: TPU (termoplastický polyuretan)
typ / druh zboží: pouzdra, obaly, kryty na mobil a tablet
výrobce / dovozce: FIXED
značka / značení výrobce: Samsung
provedení, specifické vlastnosti: plně transparentní pouzdro na mobilní telefon
charakteristika produktu: protiskluzové provedení pro bezpečnější držení telefonu
určeno zejména pro: mobilní telefony Samsung
záruka: 2 roky
poznámka: vyrobeno přesně na míru telefonu
Zobrazit více

Podobné produkty